Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kako naj odstranim madež kemičnega svinčnika z usnja?

kako naj odstranim madež kemičnega svinčnika z usnja?

Mali lump se je dokopal do kemičnega svinčnika in na kavč narisal nekaj čačk. Ali ima kdo kakšno idejo, kako naj to odstranim? Hvale za vsak namig.
LP, Nataša

veckrat orat z blago milnco, potem pa namazat s kremo, mlekom za usnje, po nekaj tednih gre dol

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Probaj z mikro krpico in vodo.
Mi tako spravimo ven iz mikrofibre praktično vse madeže.

ne mučit usnja z drgnjenjem. poskusi (najprej na kakem skritem mestu) našpricat z najboljšim brezbarvnim parfumom, ki ga imaš, pustiš da se posuši in madež izgine. mi imamo usnjeno sedežno bež barve, vsak moder flek se vidi in ne gre dol s čistilom za usnje, gre pa s parfumom (bulgari the blanc).

To boš tik tak očistila tako, da daš na vatko alkohol in gre takoj stran. Moja hči je čisto novo sedežno porosala in smo jo takoj očistili z alkoholom in je šlo vse stran in nič se ni poznalo.

LP

baje da se da fino odstranit z otroškimi robčki-tiste za ritko mislim…

jaz sem poskusila tudi s čio od naštetega, a sem kuli dobila dol samo z arfom.
a pazi-ne drgnit premočno, čisto malo si daj arfa na krpico in zelo nežno nekajkrat obriši čez madež.
poročaj, kaj je bilo uspešno!
lp

Parfum deluje zaradi alkohola. Če pa uporabiš alkohol, pa naknadno usnje nahrani, ker ga alkohol izsuši.

New Report

Close