Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek koliko imate?

koliko imate?

Zanima me koliko imate limita?

Jaz, imam 3.600€ limita.
Pa ve?

125 EUR. Nikoli ne grem v limit.

300€ in sem redkokdaj v minusu, morda 50 evrov, če je res kriza

Samo avtomatskega, ki ga nikoli ne koristim.

1.669 €, ampak ne grem nikoli v -. Vsaj do sedaj ne.

1.700€ – za vsak slučaj, ampak trenutno ga ne koristim in upam da bo tako tudi ostalo… sem itak s težavo prišla na zeleno vejo glede tega.

nimam pojma, tistega minimalnega, ki ga dobiš avtomatsko, pa še za tega ne vem koliko je.

pa tudi plačilnih kartic nimam, razen te od banke.

to je sama potuha. jaz ne vidim nobene prednosti v limitu in karticah.

pol plače – cca 750 €

nimam limita

200€

Sploh ne vem, ker ga nikoli ne potrebujem.
Moram pogledati-dobro da si me spomnila.

Tudi jaz ne grem v limit. Bog ne daj, kako bi pa vrnila. Luštno je trošiti denar naokoli kako pa vrniti je pa vprašanje???

Velik limit plačate, to veste, a ne?

Nič.

men se zdi , da je to 300 evrov. pri NLB. se motim?

ja pri nlb. možno. res nimam pojma, ker ne rabim, pa vseeno hvala za info.

Ma ga imam in ga tudi koristim, zato ga pa imam…a vse po pameti. Vrnila pa ga bom tudi,če ga bom morala, se mi pa itak skoz obnavlja. če je kriza, hudo prav pride, kar brez veze pa res ne!

4.000€. Vzela sem ga zato, ker je bil cenejši kot hitri kredit. Seveda moraš imeti pa malo samodiscipline, da ga pokriješ.

1000 € pa me grize,ker imam pol porabljenega.Mislim,da bi se mi s tri ali štiritisoč evri porabljenega limita glih skisalo….

Joj ste pridne. Jaz rajši ne napišem 🙁

Ne vem ,ker ga nikoli ne koristim. Ampak bi blo res prav, da vsaj preverim.

Kolk ga pa je res zdej v evrih avtomatskega, prej je blo če se ne motim 50000 Sit?!?!

160€ in ga koristim.
Na drugem računu sicer varčujem, tako da bi tudi ta limit komot pokrila, pa mi je vseeno…

Oprosti, ampak kaj ti bo taka informacija? Se ti ne zdi škoda zasedati kapacitete tvojih možganov z neuporabnimi podatki?

New Report

Close