Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kako vozite dva otroka na kolesu

kako vozite dva otroka na kolesu

Dragi starši s praktičnimi izkušnjami, vzamite si prosim čas in pomagajte z nasveti, ki mislim, da bi lahko koristili še komu.

Sem pripela link, kjer sem že pričela s temo…

Hvala za uporabne nasvete.

Moja sestrična je vozila enega spredaj, enega zadaj. Ampak to je bilo že pred leti, ko so bili samo tisti provizorični sedeži za kolo, se pravi sedalo in nizek naslon, ne takšne glumaze, kot so danes.
Meni se drugače zdi zelo simpatična prikolica – v tujini sem videla polno staršev, ki je tako vozilo po dva otroka, na Viču v LJ pa tudi moškega, ki je zadaj v prikolici peljal ženo in otroka 🙂

Se vedno se da voziti enega spredaj in enega zadaj (sedeži za zadaj so ponavadi do 22 kil, tisti za spredaj pa samo do 15- imajo tudi nizji naslon – da mama sploh lahko seže čez in “šofira”).

Sem pa lani videla enga očka, ki je poleg zgornjih dveh, vozil še tretjega- v nahrbniku — uuuu, se mi je zdelo kar noro :)))

lp tanja

Točno tako, eden spredaj, eden zadaj. Zdaj se dobi sodobne in varne sedeže za spredaj, ki so priviti in ne več samo nataknjeni kot včasih.
Čelade na glavo pa srečno!

Vozila sem tri – enega spredaj, drugega zadaj in tretjega v trebuhu….no, v glavnem po ravnem terenu, ne v hrib…

mi je še zdaj žal, da nas ni mož slikal….

L

le kako drugače voziš dva otroka NA KOLESU, kakor enega spredaj drugega zadaj??. Joooj, kot bi bili v vrtcu.

eni ste pa kar malo neodgovorni.

New Report

Close