Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Gremo v Šarm – prosim za informacije

Gremo v Šarm – prosim za informacije

včeraj sem spraševala za informacije in sedaj smo se odločili, da gremo v Šarm el šejk.
Sedaj pa ne vem niti, kako se obleč, kaj vzet s seboj,…. skratka vse. Če mi kdo lahko pomaga, ki je bil pred kratkim tam.

Hvala

Mila

Svakinja, svak in nečakinja so tja odšli v soboto zjutraj. Okrog poldneva so poslali sporočilo: temperatura zraka 31 stopinj, temperatura vode 27 stopinj. Torej kar veselo v kovček poletna oblačila in kakšno jopiso in dolgi spodnji del, če se zvečer mogoče malo ohladi. Več informacij ti lahko povem v nedeljo, ko se vrnejo.

In ne veš tudi, kako se pravilno napiše ime kraja, kamor greš.

Mi gremo v Sharm el Sheik naslednji teden. Najbolje, da spemljaš vremensko napoved. Tu je en link:
>http://uk.weather.com/weather/local/EGXX0018

Važno, da bo uživala, briga jo, kako se napiše!

Jasno, svjetski čovjek…

Nala, saj je napisla pravilno, samo skarajšano. Slovensko se reče Šarm el Šejk. Sharm el Sheikh pa je angleško. Arabsko pa …

znam napisat, ampak ko sem brala poste, so vsi tako po domače pisali, pa sem še jaz. Pa hvala za informacije, ki sem jih dobila od tebe (za katere sem prosila 🙁 .

ne vem kolk si ti svetski, o tem kje vse sem že jaz bila, pa kdaj drugič.

hvala za informacije, gremo pa v sredini aprila.

tudi tebi hvala za informacije.

jao ženske kolk ste zoprne! se kar neki skkoz utikate kamor ni treba…

za m pa tole:

jaz sem bila konec aprila v Egiptu med drugim tudi v Hurgadi in naj povem sam tole da je vroče precej, moraš pa vzet tud dolga oblačila, če ne drgač vsaj za zvečer, ker moraš vedet da ob Rdečem morju fuuuul veter piha.

papa pa lepe počitnice, sem kar fovš

New Report

Close