Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Za Laro Croft

Za Laro Croft

Pozdravljena, v enem izmed spodnjih postov si nekomu odgovarjala da veš kje se dobi Herbalifee, jaz pa bi prov rada pred morjem shujšala za par kg, pa sem čekirala že vse možno na netu, a se mi odpirajo neke hrvaške strani. Prosim če mi lahko javiš kje bi ga lahko dobila.

Najlepša hvala!

V mojmu profulu je naslov pa mi lahko pišeš….

Kakšen preparat pa je ta *********

Ne smemo o tem tukaj…. :)) Piši mi na email pa ti razložim…. :))

To je nekaj takega, kar ti zagotovi obupan pogled v denarnico! p

**********

TO POMENI, DA MORAŠ NAJETI VELIKI KREDIT, KER SO IZDELKI ZA HUJŠANJE ZELOOO DRAGI!

……..in na koncu shujša tvoja denarnica, ti se potem pa dvojno zrediš!:-)))

Že preizkusila in govorim iz lastnih izkušnj!!!

Ma ni tku hudo, dej…. glede na to, da potem ne kupuješ drugega…. :))

…. če se držiš, potem se ne zrediš…. sploh pa, če to jemlješ kot hrano, ne kot shujševalno sredstvo… :))

Seveda pa ima vsaka stvar pluse in minuse…. odvisno kaj komu paše… :))

********* je dodatek in ne hrana. Že sam po sebi zastrupi telo, če se ga pa še uporablja namesto hrane je pa škoda svojega telesa.
Dejte imet rade svoje telo ker ga boste še dolgo potrebovale.

Hujša se z zdravo prehrano in gibanjem.

kitty, 12 points.

…… škoda, da mi ne verjameš…..

:))

:)))))) Naj ima veselje…. :)))

Izboljšala se mi je krvna slika….. uredila prebava….. želodec me več ne boli…. pritisk se mi je uravnal…. migrene so blažje in redkejše…. energije kolikor hočeš…. cele dneve sem v muvingu in nisem nič utrujena….

Glede na to, kaj sem dobila, me cena ne moti.

Evo…. hujšanje pride mimogrede….

Ja no, obče znano je, da vsak berač svojo malho hvali.
Moja skromna pripomba.

če ne bi blo v redu, pol to ne bi bla moja malha…

pink pogna ne mislim z nobenim špilat…. eni pač hočejo svojo izkušnjo, drugi pa rajš verjamejo tistim, ki imajo za povedat kritiko….. verjetno zato, da jim ni treba probat….

Ma ni panike…. sto ljudi, sto čudi…

:)))

Jah, no, ko to kupujete, se zavedajte, da gre polovica zaslužka v žepe posrednika, torej so tile šejki bolj poceni roba kot ne. Hvalijo jih pa, kot da so zlati.
Lara, dobro se počutiš, ker verjetno manj in bolj zdravo ješ. Nimajo šejki nič s tem. Pomisli, kako dobro bi se počutila šele brez.

Lara, sem ti poslala mejl, pa samo preverjam če si ga dobila, ker tvojega odgovora nisem dobila.

LP Pulka

New Report

Close