Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek kam na dopust (tujina)

kam na dopust (tujina)

Kam naj se odpravimo letos na dopust. Grčija, Tunizija, Bolgarija, Turčija, Hrvaška …ipd… odpadejo, ker smo že bili.
Rada bi nekaj novega, ampak v teh katalogih (Kompas, Globtour, Relax) ni nič novega, vsako leto ista stvar, mogoče drugi hoteli!
Mikajo me države, ki so vedno relativno blizu recimo Maroko, Jordanija, Sicilija … in niso predrage, ampak teh ni v nobenem katalogu (ki sem ga do sedaj dobila)!
Predlagajte mi kakšen link ali še kakšen katalog, ki bi imel te države na izbiro za letovanje.
Mogoče pa bomo počakali na kakšno last minute varjanto, kaj pa vem.
Iščem destinacijo, ki ni predraga, lahko kaj vidiš in je primerna tudi za otroke.
Hvala in lp

Korzika

v kompasovem katalogu sem videla Albanijo. Po moje mora bit to ful dobra destinacija 🙂 mi smo z agencijami zaključili, bomo pa definitivno do Albanije šli sami … če ne letos pa drugo leto.

drugače je zelo OK baje tudi Romunija … ampak spet žal samo tam, kjer ni agencijskega turizma 🙂

meni je Sicilija zakon!! ampak brez agencij, ker dol nujno rabiš avto.

Jordanija je še kar, nisem bila preveč navdušena, vse je predrago in preveč posiljeno …

Kaj pa Turčija? Sem prepotovala velik del in se sigurno vrnem enkrat tja z malima in svojim avtom …

no tolk za začetek 🙂

oh ja seveda … tudi Korzika 🙂 ampak brez agencije seveda!

Madeira.

Jordanija in Sicilija je sigurno v kompasovem katalogu.

Mi je pa zanimiva ponudba Ukrajine.

Pa Kenija je tudi ( žal samo po pripovedovanju ) odlična destinacija. No pa seveda obstaja še klasika Egipt, kar bi jaz kombinirala z križarjenjem po Nilu.

Pojdi na drugi forum, potovanja ali nekaj podobnega, tam je ogroooomno informacij !

Španija ?

New Report

Close