Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek spet sta zmagovalca v najslabših reklamah

spet sta zmagovalca v najslabših reklamah

TUŠ in Amis
obup in groza,
prva Teja Stuša se mi že u sanjah prikazuje,
Amis pa je prešel iz depresivcev na družinskega člana… HALOOOO???!!!
A si res kdo želi imeti Amis za partnerja v družini??

Moje mnenje – preveč gledaš TV.

Se ti pridružujem!

Na srečo obstaja Mobitelova reklama, ki mi pogreje srček :)))))))))))))))))

Se strinjam. So mi pa všeč Mobitelove in nekatere Telekomove reklame. Pa una “padež že, a čofneš ne” 🙂 od Pampersa.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Meni je najbolj simpatična tista o tipu, ki je dvakrat zadel avto 🙂

simpatične so mi od zavarovalnice triglav, sploh tista s čistilko in umetnino

Joj ampak res…

Teja Stuša je obupna, pa Zlatko v Lidlu, pa tista sluzasta familija v Hoferju. O groza! 🙁

Najbolj bedno je tisto “Vi ste rekla” v reklami za tuš. Pravilna raba vikanja je “”vi ste rekli”. Sprdki kot vi ste rekla, vi ste prišel ipd. niso ne vikanje ne tikanje in ne pašejo niti v vsakdanjo rabo, kaj šele v reklamo.

Tuševa je res grozna! Že tista je bila obupna, ko je nek fant čevapčiče delal in jih stresel po tleh. Pa ta reklama, kjer so žive živali (krava, kokoši…) v trgovini, ki predstavljajo kao sveže meso.

Všeč so mi reklame od Redbulla. Še posebno tista, kjer mož zapusti vse ljubici, žena popije Redbull, dobi krila in gre z oporoko v nebesa k možu…

hehhe, men pa je tista Hoferjeva bedasta. tako ugodno….. tako udgodno…pa tako ugodno…. samo to čuješ. Za popizdit. Na koncu se mi zdi, da se že mal norca iz sebe delajo. Pa tako ugooodno.

Kaj je pa meni najbolj mim? Sem Teja Stuša, bla bla bla in za to “vlogo” izberejo znano igralko Barbaro Cerar!!!! Ko vsak ve, da to ni Teja, ampak Barbara. Mar bi res eno Tuševo poslovodkinjo izbrali, bi bilo bolj avtentično…

Ma itak mi je Tuš mim…

Ja tele reklame za Hofer, Tuš so res en velik poden.
Men pa je zlo simpatična reklama Siola.

men je pa hoferjeva tako odbita …da mi je všeč..tako ugodno))))))))) tamala je kul

Ja, tisto: Vi ste rekla……..

Uf, kar kocine dobim.

madonca, kaj so samo meni poneumljajoče reklame za Lekadol?

Ne, tudi meni gre na jok ob reklami za Lekadol.

Se strinjam do črke.

Amis???? svašta ???? :)))

Tuš…taka bebava besedila, butasti pogledi, živali??? v tej bedasti reklami izgleda največja intelektualka krava…pa tisto sadje in zelenjava…

SAJ NI RES……PA JE:(

čeprav….vse te kretenske reklame dosežejo svoj namen…o njih se glasno debatira in piše….bolje to kot, da si neopazen??????

res svašta

Ja, očitno je namen dosežen:)))

Tuš bojkotiram, odkar so se “na prihod evra ODLIČNO pripravili”.

meni je pa tista amisova totalen poden … vedno dobim asociacijo – imajo tako grdega otroka, da ga morajo v škatli skrivat. fuj!!

New Report

Close