Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek frizer-cena

frizer-cena

Gledam ta račun od frizerja, nardila mi je pramene, osvežila barvo, ostrigla š*****. Čist OK. Cena pa je 66 evrov, ozoroma 16 tisoč sit. Pa čist no name frizeraj. A ni to veliko?

Zame ogromno. Če bi izdali tak račun meni, me ne bi več videli.

jaz sem danes pri Stevotu dala 37 evrov za striženje (pri enem njegovih profijev, ki tudi predavajo). Nič barvanja.

je ja, hehe, jst sem si p danes pobarvala svoje dolge lase v črnooo, pa sem dala sam 12 evrov, no in neki mojga časa, pa še š***** sem si mal priostrigla

37 € samo za striženje???

Jaz sem se prejšni teden strigla za slabih 15 €. Res da “samo” pri frizerki Brivnic in česalnic. Ampak je ne zamenjam za nobenega Stevotovega frizerja! 😉

Malo so te nategnili, se ti ne zdi????

no, a ni kul? postrižejo, naredijo pramene, barvajo in še nategnejo za samo 66 € ……

ali je sedaj pravi čas za striženje? po luni mislim
LP

Meni se zdi, da so frizerji na splošno izkoristili prehod na €. Tudi moja kozmetičarka je krepko povišala že tako visoke cene.

Oprostite, ampak toliko jih pa tudi ne cenim…

Ma kaj je ta š z zvezdicami?

konice :))

ma sej sem pomislila na špice…. ma mi ni blo jasno, zakaj so zvezdice… :))))

jaz pa danes pri miču 72 € .. pramena in striženje
ma meni je kul, če bi tukaj šparala bi pa za kakšno drugo bedarijo porabila denar

Sem bila ravno danes pri frizerju: barvanje narastka, striženje, fen frizura, oblikovanje in barvanje obrvi … vse za 29 € … res pa, da Bogu za hrbtom.
Lp, Doroty.

Ve ste “babnce” zmešane, da plačate toliko frizerja. Pa kaj hudirja so vam barvali v zlato barvo. Nikoli ne bi dala za frizerja 66€ še manj pa 72€. Pr men sem plačala pranje, striženje in fen frizura za 20€. To je že sprejemljivo.

Meni pa striže š***** mož, barvam se sama, potem si grem pa za prišparane evrčke kupit kakšno lepo cunco. Ja, tko je to pr men.
lp

ja smola, če nimaš pač ne daš.. če pa maš.. zakaj pa ne bi dal??

š.P.I.Č.K.E

zato zvezdice 🙂

Jaz sem po novem letu dala za striženje, umivanje, barvanje(preliv) in likanje 36 EUR.

Jaz si ta luksuz privoščim samo 1x letno pri Mič stylingu, kjer me ena res fajn postriže (+ barvanje) in ji čisto zaupam pri eksperimentiranju s frizuro. Preostali del leta hodim pa k navadnemu frizerju, čeprav dobrega še nisem našla in se selim od enega do drugega. Ta frizerka pri Miču je pa špica, zato mi denarja ni problem riskirat enkrat na leto. Da bi pa večkrat dajala toliko denarja, mi pa ni, ker ga raje za druge zadeve porabim.

V ponedljek prameni, striženje na kratko, fen frizura, gel in kar paše zraven – 23 EUR.
LP A:

a pa lahko katera od vas pove, kje so tako ugodni frizerji?

Za približno 20 EUR imaš pranje, striženje in fen frizuro v vsakem salonu od Lassane. Prej je bilo pa pet jurjev, kar je v bistvu isto. Prehoda naEUR niso nič izkoristili.

:))))))))))))))))))

New Report

Close