Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HOKEJ: Jeseničani po kazenskih strelih izgubili!

HOKEJ: Jeseničani po kazenskih strelih izgubili!

:-((((((((((((

Pa tko dobro jim je kazalo!

:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

na žalost, pa si niso zaslužil, dons že ne! Kwa češ, teli penali so zmerej loterija.

Kwa dogaja? S kom so igrali, nič ne vem…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Z Dunajem. 6ica bo žalostna :((

Igrali so proti Dunaju v ligi Ebel. Šlo jim je za uvrstitev v polfinale.

Čak mal, a so zdaj izpadli, al kaj?

A sta naša dva fanta dobro igrala?

Sam, da se nam ga ne bo Bejbi zdej od žalosti zapila. 🙂

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Majku, potem so res izpadli? Šit. 🙁 Pa vseeno mislim, da si nimajo kaj očitati. Tekme so bile težke in borbene in pokazali so kvaliteto! 🙂 Bo pa naslednjo sezono bolje. 🙂

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Če mene prašaš, je Kopitar mal zamoču. “Naša” (!) fanta sta po 2x strelala penale, s tem da tamau ni zadel ne v prvo in ne v drugo, ta velk pa 1 x. Glede na videno in na statistiko, bi v zadnji rundi mogu dat namest tamauga in Razingarja Kranjca pa Foxa, tko da jest tole na Kopitarjevo dušo pišem :(( in res ne bi blo treba :(( Škoda! Btw. je Kranj dal tudi edini gol na tekmi, Fox pa zadel oba penala.

Ja, sem že brala… Ma, ni kej. Jaz vseeno mislim, da so se dobro odrezali! Včasih je šport tudi nekaj loterije. Bodo pa drugič višje.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Škoda:((((( ker so se res borili kukr levi:))))

Žogica, dons je bla pa res čist ta prava loterija, ni kej.

Ampak jaz sem ponosna na naše fante, ker so pokazal, da znajo!!! Glavič je bil dons res car!

Državno prvenstvo je pa itak ena lublanska brozga, ker je HZS itak Lublana v malem. Treba je druge drkat, poj se pa v EBEL naslednje leto tišat, podn.
Čestitke za 500 gledalcev v končnici DP, prav ubogo bo videt :))))) sicer se pa s takim itak ni za kitit … najprej igraš ‘nefair play’ poj si pa prvak, čestitke za težko zasluženo titulo že kar v naprej ….

JE – SE – NI – CE ……………………………………………..navijam………………………..

Žalujemo.

Elaine, mi tudi 🙁

Lahko povem, da je bila tekma stresna, da bolj ne bi mogla bit. Navijači so bili odlični, neumorni. S kazenskimi streli je pa tako: al gre, al pa ne gre. Pravijo, da če imaš v tistem trenutku, ko s palico primeš pak točno zarisano pot pred sabo, da takrat gol bo, sicer pa niti slučajno ne. Kaj čmo, tako je.
Fantoma Rodman pa iskrene čestitke za dobro igro, ne glede na to, da na koncu ni in ni šlo noter.

Pa Dunajčani (hm, no ja,) so dokaj umazano igrali, tekma je bla, zlo težka, pa dobra. VSekakor fantom vse čestitke, zaslužli bi si zmagat, vsi po vrsti.

Na srečo bo drugo leto Olimpija igrala in mal čast rešila…

HA HA HA

Komu? A svojim funkcionarjem?

Žal se je tudi letos izkazalo da jesenice kljub politični pomoči niso v glavah sposobne za kaj več – če nič drugega že javkanje njenih navijačev po forumih kot je tukaj dokazuje, da bodo še kar nekaj časa na takem nivoju…

Ej, ljubček v zelenih gatah, oladi malo, okej?

opazovalec napisal:

> Žal se je tudi letos izkazalo da jesenice kljub politični
> pomoči niso v glavah sposobne za kaj več – če nič drugega že
> javkanje njenih navijačev po forumih kot je tukaj dokazuje, da
> bodo še kar nekaj časa na takem nivoju…

Javkanje navijačev? Jeseniški navijači nič ne “javkajo”; so pač zaljubljeni v hokej in jeseniško moštvo. Mislim, da ni prav, da jih žališ. Očitno ti je mentaliteta ljudi- Jeseničanov čisto nepoznana zato ne smeš tako površno soditi o njih. Jeseničani so že fejst ljudje, so pa seveda trdni Gorenjci in svoja čustva skrivajo in če že kdaj njihova čustva planejo na dan, je to zagotovo pri hokeju. Tako zveste navijače, kot so ljudje v dolini pod Mežaklo težko najdeš v Sloveniji.
LP

To ni javkanje ?
-> na žalost, pa si niso zaslužil, dons že ne
-> Pa Dunajčani (hm, no ja,) so dokaj umazano igrali

Sej sm rekla, čestitke bodočim državnim prvakom, ko bojo prejeli titulo pred 500 gledalci, vštevši navijače obeh moštev. Upam, da jim bo ostalo od prodanih kart dovolj za pico za vsakega posebej.

Ni mi pa jasno, kako lahko celo sezono enega drkaš, pišeš razporede tekem za DP tako, da se prekrivajo s tekmami v EBEL, totalno odžagaš najboljše moštvo, da sploh nima šans, zmagaš v končnici DP in se trkaš po prsih, da si prvak. Česa že? Fair playa? Ma ne me no. Zeleni ostanejo zeleni, nezreli igrati zrele igre. Jaz istovetim Olimpijo s HZS, ker enostavno tako je.

In potem hočejo še oni v EBEL? Zakaj že? Ker so fovš Jesenicam? Ja komaj jih čakajo revčke pravične, neskorumpirane – a misliš da jim v Avstriji ni jasno kako naša zveza funkcionira? Bulšit, ne pa zveza.

Navijači, ja jeseniški iz srca, odkar hokej obstaja. Ljubljanski po potrebi. Blabla.

New Report

Close