Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek je to res

je to res

Na žalost sem pomotoma izbrisala sporočilo, ki sem ga dobila na e-mail. So bili prsti prehitri.

Dobila sem sporočilo, da je bila v enem od LJ. nakupovalnih centrov pred časom babica z vnučko. Vnučka je naenkrat izginila, babica pa je poklicala varnostnike. Ti so takoj zaprli vsa vhodna vrata v center in punčko našli preoblečeno in ostriženo na fanta s tremi Italijani. Če bi se babica obirala in sama iskala vnučko, je ne bi nikoli več našli…

Ali kaj veste, je to res, ali se nekdo grdo šali s temi sporočili?

Ni res.

večkrat prebrano, da ni bilo res.

pred kratkim pa je baje nekdo, ki dela pri varnostni službi, to potrdil.

jaz osebno ne verjamem.

Če bi bilo res, bi o tem vsekakor poročali … a ni bilo o tem v časopisih niti besede. Tako da zelo močno dvomim …

Sicer pa razne različice tega dogodka krožijo po mailih že ene par let. Prvo tako sem slišala o deklici, ki so jo na popolnoma isti način poskušali ukrast v Trstu … … Ali je bila tudi ta izmišljena pa res ne vem.

Vse, kar dobiš na mail, drži.

To sporočilo kroži že ne vem koliko let. Prav tako očitno v vseh koncih Slovenije govorijo, da se je to zgodilo prav v njihovem mestu.

ma dej si pametna.

A ja … … … pa ne izrabljaj tujih nickov. Ta prva in ta prava ninči je namreč ta cajt kofetkala … ;)))) :))))

Itak da je res :-))) Stari vici – novi norci.

To je bilo res ampak par let nazaj leta 2001 ali 2002 in sicer v Leclercu.
lp

Začelo se je v Palmanovi, nadaljevalo v Trstu (tam se še vedno včasih zgodi), prvi je na slab glas pri nas prišel Leclerc, nato Mercator, pa verjetno še kdo. Nekateri so dodali še malo CSI in je otrok celo omamljen.
Čudno pri vsem tem je, da nobena od teh ugrabitev ni prišla v javnost, medtem ko novinarji iz kadmija in svinca v mivki naredijo celo halo in mu posvetijo skoraj celo stran v časopisu.

…je treba biti previden in paziti na otroke. Ker take stvari se po svetu res dogajajo in verjetno je le vprašanje časa, kdaj se bo to zgodilo tudi pri nas.

ma kaj zdaj, a res ali kako?

Mislim da se ta zgodba ponavlja v vseh mestih le babice in mamice se menjajo. Kr neki .

Res moramo biti previdni a tako pa spet ne !!!!

New Report

Close