Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek dejmo mal opravljat!

dejmo mal opravljat!

kateri znani slo so geji?
pa lejzbike?

zase se brigaj

nič kaj zabavna tema
nimaš boljše ideje?
recimo, kdo bo dobil Viktorja letos…

Pomojem je gej Mario, že ime ima tako, čeprav si ga revež ni sam izbral. JJ je pa metro.

povejte, katere so lezbijke, da vidim, če mi je katera všeč in jo grem osvajat :)))

Za Pucerja je nekje pisalo, da je gej. Pa ne vem.

Jah, jaz vem za eno kao lezbijko, ampak to bi bilo obrekovanje, zato bom raje tiho. Sploh pa ne vem, če je res… Je pa televizijka.

Dodajam še vprašanje kateri so hetero!

Eh, pozabil še na biseks!

za Pucerja sem tudi jaz slišala praviti, pa za Roberta Erjavca (na POP vreme). samo koliko je res, je druga zgodba…

copy/paste z enega gejevskega foruma:

! – Damijan Murko
! -Mario Galunič
! -Miro Senica (odvetnik)
! -Boštjan(?) Vuga
! -Robert Roškar (voditelj na net tv in radio net mb)
-Vojko Gorjanc (slovenist)
! -Anžej Dežan
! -Rajko Hrvatič in vsi njegovi “prijatelji” manekeni – Jurij Bradač, Franci Legen
-Irena Avbelj (sicer poročena, drugače pa zelo znana na skiti slo lezbo sceni)
! -Mojca Suhadolc
! -sin od Jelinčiča Plemenitega
! -Katarina Srebotnik in Tina Pisnik (nekaj časa sta bili celo par)
-Svetlana Makarovič
! -Pavle Ravnohrib (male sive celice)
-Urša Žolnir
-Petra NAretek
! -Domen Kumer in Sebastian (bila sta par več kot 5 let)
! -Robert Erjavec
! -Daniel Šmidt Danny
! -Deja Mušič
-Nina (skupina Tabu)
! -Benka Pulko
! -Slavko Gaber
! -Miran Ališič
! -Matjaž Tanko
-Bojan Traven (Trenja)
-Alojz Svete (igralec)
! -Sašo Djukič (Mama Manka)
! -Andreja Mali, Diana Grudiček (biatlonke)
! -Peter Januš
! -Gorazd Dominko

-Slo politika
Državni zbor: Sašo Peče ( pa toliko tolče po nas, ampak ravno to je njegov dejavnik prikrivanja in obračanja pozornosti s sebe v smilsu, da je gay, pač fant se še ni sprijaznil s sabo) 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Borut Pahor 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Franc But 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kar nekja je odzivov iz bruseljskih gay savn

-Cerkev
dr. France Kramberger , mariborski nadškof in metropolit, dr. Ivan štuhec ( je zlo izbirčen, pada na mlade fante, hihi), v Cerkvi jih je sploh ogromno, v tujini po nekaterih rezultatih čez 55 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465})

slovenska estrada: mario galunič, sebastian, domen kumer ( če želite komunicirati z njim, pejdite gledat gayromeo profile registrirane v nemčiji in avstriji, aja pa že dolgo ni več s sebastianom …ampak z mariborsko moško različico Paris Hilton), martin perović, moški del zasedbe Turbo Angles, v igralskih vodah ogromno….

(!) – preverjeno

ho ho ho.. to pa je bilo zanimivo prebrati. za nekatere se mi je itak zdelo da so (tanko, erjavec, dežan, januš, galunič)

Ni dobra lista.

Svetlano Makarovič pa kar mirno snemite.

Janis, jaz te občudujem! Resno! Vsakič, ko napišeš kakšen komentar, ga z velesejem preberem, ker zmeraj dobro argumentiraš in nikoli ne žališ.

Bi z veseljem kdaj pokramljala s tabo 🙂

za Pahorja ne vem, če drži, ker poznam bejbo (študentka), ki ga pedena, tko da………..

Jaz pa ne vem, če drži za Diano Grudiček. Je bila zelo zaljubljena v tekača, ne morem se spomnit imena. Tudi hodila je z njim. Sedaj pa ima fanta.

LP Neja

se strinjam, svetlana je znana po tem, da ima rada dedce…matjaž tanko in pavle ravnohrib pa po tem, da oblajata vsako žensko, tko da je ta lista kr neki

A “biseks” so uni ki bi, pa nimajo s kom? :))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Da se vam da…

še 1x:

Avtor: heehe
Datum: 14-03-07 19:51

copy/paste z enega gejevskega foruma:

! – Damijan Murko
! -Mario Galunič
! -Miro Senica (odvetnik)
! -Boštjan(?) Vuga
! -Robert Roškar (voditelj na net tv in radio net mb)
-Vojko Gorjanc (slovenist)
! -Anžej Dežan
! -Rajko Hrvatič in vsi njegovi “prijatelji” manekeni – Jurij Bradač, Franci Legen
-Irena Avbelj (sicer poročena, drugače pa zelo znana na skiti slo lezbo sceni)
! -Mojca Suhadolc
! -sin od Jelinčiča Plemenitega
! -Katarina Srebotnik in Tina Pisnik (nekaj časa sta bili celo par)
-Svetlana Makarovič
! -Pavle Ravnohrib (male sive celice)
-Urša Žolnir
-Petra NAretek
! -Domen Kumer in Sebastian (bila sta par več kot 5 let)
! -Robert Erjavec
! -Daniel Šmidt Danny
! -Deja Mušič
-Nina (skupina Tabu)
! -Benka Pulko
! -Slavko Gaber
! -Miran Ališič
! -Matjaž Tanko
-Bojan Traven (Trenja)
-Alojz Svete (igralec)
! -Sašo Djukič (Mama Manka)
! -Andreja Mali, Diana Grudiček (biatlonke)
! -Peter Januš
! -Gorazd Dominko

-Slo politika
Državni zbor: Sašo Peče ( pa toliko tolče po nas, ampak ravno to je njegov dejavnik prikrivanja in obračanja pozornosti s sebe v smilsu, da je gay, pač fant se še ni sprijaznil s sabo) 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Borut Pahor 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, Franc But 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kar nekja je odzivov iz bruseljskih gay savn

-Cerkev
dr. France Kramberger , mariborski nadškof in metropolit, dr. Ivan štuhec ( je zlo izbirčen, pada na mlade fante, hihi), v Cerkvi jih je sploh ogromno, v tujini po nekaterih rezultatih čez 55 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465})

slovenska estrada: mario galunič, sebastian, domen kumer ( če želite komunicirati z njim, pejdite gledat gayromeo profile registrirane v nemčiji in avstriji, aja pa že dolgo ni več s sebastianom …ampak z mariborsko moško različico Paris Hilton), martin perović, moški del zasedbe Turbo Angles, v igralskih vodah ogromno….

(!) – preverjeno

Očitno so še eni iz gospodarstva dobro skriti!!1

Alojz Svete tud ni. Je hodil z mojo prijateljico, huda ljubav, pol se je pa ona naveličala bohemskega življenja.

KJE ZA VRAGA PA STE JANA PLESTENJAKA PUSTIL???

mislilim, puste jih živet tko kot živijo. če so si tega sigurno niso sami zbirali, pač so ljudje tk ko drugi. biti gay ali bsx, ali nevem kaj, si enostavno nemoreš izbrati

New Report

Close