Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kakšen stil oblačenja vam je pri moškemu všeč?

Kakšen stil oblačenja vam je pri moškemu všeč?

Kateri kos oblačila (tudi obutev) vas najbolj “prepriča” na moškemu?
In kakšni “modni” kiksi vas odbijajo?
Pravijo, da obleka naredi človeka.
Vsekakor celega ne, zagotovo pa pripomore k prvem vtisu oziroma splošnemu izgledu …

najbolj mi je všeč če ima trenirko in da se vidijo mišice iz njega..

Meni so ful všeč srajce in suknjiči.

Kateri kos oblačila (tudi obutev) vas najbolj “prepriča” na moškemu? Poslovni, odvetniški, manegerski, zdravniški, inženirski…

In kakšni “modni” kiksi vas odbijajo? balkanski, čefurski, južnjaški

Pravijo, da obleka naredi človeka. In se niso hecal s tem.

Jaz še vedno prisegam na športno eleganco. Hlače z lepim suknjičem, dobri čevlji, za službo.
Hlače, z lepim puloverjem pozimi, elegantno majico poleti za prosti čas. Kargo hlač in razcapanih bermudk raje ne. Trenerke samo za šport.

poslovneži so pa res bruh, pa še ponavadi smrdijo po pretiranem parfumiranju in kolonjski bruuuh. isto kot čefurji bruuh

Vsekakor no go rjavi, sploh svetli, čevlji na modro in sivo obleko, srajca in kravata z vzorci na enkrat (npr. karo srajca in črtasta kravata). Všeč mi je usklajen, poslovno sproščen stil, suknjič in srajca/majica na kavbojke (Gregory House stil).

V razvlečenih trenirkicah z izbočenimi koleni, kot da grejo v vrtec.

Moška bolj oprijeta klasična srajca (brez kravate ali drugih dodatkov) in klasičnimi hlačami zmaga. Ne morem nehat gledat tistih gumbkov na srajci ;-))

Če je moški ok oseba, je čisto vseeno kaj ima oblečeno.

Zmaga nude one:)

In ravno v tem je hakeljc. Nekoč se tudi v vrtec ni nosilo trenirke, ki je bila samo za doma. Potem so se mamice odločile, da so trenirke zadosti dobre tudi za v vrtec, atekom je bilo pa itak vseeno. In tako se nekdanji trenirkasti vrtičkarji kot odrasli fantiči oblačijo še danes. Kar se Janezek nauči, to Janez zna.

Športna eleganca. Mi je pa seveda tudi vedno lepo pogledati moškega v klasični obleki. S kravato; metuljčki so res za le izjemne dogodke.

In ravno v tem je hakeljc. Nekoč se tudi v vrtec ni nosilo trenirke, ki je bila samo za doma. Potem so se mamice odločile, da so trenirke zadosti dobre tudi za v vrtec, atekom je bilo pa itak vseeno. In tako se nekdanji trenirkasti vrtičkarji kot odrasli fantiči oblačijo še danes. Kar se Janezek nauči, to Janez zna.
[/quote]
Drži, zato jaz otroku ne dovolim trenirke za v vrtec, razen, če imajo športni dan. Je dovolj drugih primernih in udobnih oblačil na voljo. Kultura je taka, da je morala vzgojiteljica na roditeljskem sestanku poudariti, da naj bodo otroci za v gledališče primerno oblečeni in naj ne hodijo v trenirkah.

Trenirka je topla, udobna, lahko se opere, otrok se sam lahko sleče in obleče, zato ne vidim razloga, da je otroci imeli v vrtec.


Sem vseeno mnenja, da se morajo tudi otroci navaditi nekega odnosa do okolja. Trenirka je pri nas za šport in za doma. Tudi v šolo ne bo šel v trenirki, pa če bo edini.

Všeč mi je športno elegantni stil. Moški z lepo postavo je zelo privlačen tudi v kavbojkah, oprijeti majčki.

Havajska srajca, bež bermuda hlače, bele nogavice in modri crocsi.
Mislim, kateri ženski tak stil ni všeč?

Razen nogavic me nič ne moti.

Odbija me “fukehterski “robček v gornjem delu suknjiča…

Všeč mi je smart casual….

Takole:

https://manofmany.com/wp-content/uploads/2017/11/Guide-mens-smart-casual-dress-code12.jpg

Tak, v katerem se moški dobro počuti. Je ni obleke, ki bi skrila neudobnost in nenavajenost nošenja določenega stila.

Važno je, da ni obremenjen sam s seboj, svojim videzom, oblačili..karkoli obleče in se v tem počuti moški, meni ustreza. Je prav videti na kilometer kdo je samozavesten in kdo potrebuje ne vem kakšen pas, uro ali znamko, da dokaže svojo “vrednost”..

Stile niti ne gledam, bistvo d aje primerno oblecen okolju.

Cevlji! Cevlji povedo o moskem vse!
In roke, dlani, prsti!

Stile niti ne gledam, bistvo d aje primerno oblecen okolju.

Cevlji! Cevlji povedo o moskem vse!
In roke, dlani, prsti!
[/quote]

Res je. Čevlji so No.1!

Ko se je moškemu treba ogvantati, zmaga Gareth Soutgate. Ta najboljš pa je njegov lajbč, tukaj je skrit pod rekeljcem.
[img]https://i0.wp.com/www.celebrity-cutouts.com/wp-content/uploads/2019/12/gareth-southgate-blue-suit-cardboard-cutout.png?resize=450{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2C500&ssl=1[/img]
Evo, pa še znameniti lajbč od Garetha.
[img]https://www.telegraph.co.uk/content/dam/world-cup/2018/07/08/TELEMMGLPICT000168734774_trans_NvBQzQNjv4BqKyHt9LyDGHZG95j7JY85mMIbQxhJrlqZdrdiekUqHns.jpeg?imwidth=450[/img]
Pravzaprav ta Garethov gvant naredi tale njegov lajbč.

New Report

Close