Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TO NI FORUM ZA OTROČIČKE!

TO NI FORUM ZA OTROČIČKE!

ma kaj hodite na tale forum če ne govorite o sex-u?
vsi ste revčki bogi, pojma nimate kaj pomeni SEX ………..do višin, T SE U TROJE , revčke neizkušene !!!

hihiihihih……………

pa da slišimo

leta letijo - iščem stevardeso.....

… :)))))))))) … Dragi moj Razo … Sej vem, da je to provokacija … samo … he he … ti morem odgovorit … Sej veš kakšna sem, da ne morem bit tiho … ;))) 😛 (ups … spet mi bo muca jezik papala, ko ga tko stegujem) :)))

Torej … ta forum je forum Res, totalno brezveze … torej … nima veze s pogovori o sexu … Za to je forum “Mladi” o spolnosti in bla bla bla … ali še bolj e forumi kot co spolnost.com … spolnost.net in podobne zadevšne … Tukaj je forum Brezveze … se pravi za pogovore kar tako tja v tri dni … Mogoče tudi kdaj o sexu … ampak … bolj za bluzenje …

No .. to da sem neizkušena … bi rekla da je res … Konec koncev sexam komaj tistih mojih 5 let (se pa moram pohvalit da odkar sem začela pa do sedaj sexam vedno redno … a ni to luštno) … Se pa pridno učim …

Sicer pa … saj veš kako pravijo … učiš se celo življenje … ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgn,kdaj praviš,da si zgubila tisto kar je včasih nekaj štelo?
Mene se je usmilila šele pri 19-ih…:-) ja prej je pa rokca pela(pa zdaj tud,ko drugače ne gre..)
Le….
Sp

Ja revčke smo, pa otročki smo, pa hi, hi, hi!!!
Ta prava ženska mora biti, mora znati… biti VSE.

Dragi moj, me boš kaj naučil, ali jaz naučim kaj tebe?
Ampak kaj ko si ne upaš in sem mogoče zate že kar preveč nagajiva…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Uh … kdaj je že blo to? :))))) No … jst sem jih imela tudi 19 … Pridna, a ne? :))))))))) ;))))))))

Je pa tudi pri meni pela prej rokca … :))))))) … saj veš, da je potrebno pred tem eksperimentirat … 😛

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sonček,midva z BGV sva že povedala,kdaj nama je odneslo tisto.Sedaj pa še vidva z Razotom lahko to priznata,ali ne?
Sp

Ja bila sem polnoletna in z vso odgovornostjo predana, 18 let mi je bilo, pa sem vaju prehitela, kaj!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sprevržko, na razočarka pa ne čakaj, saj veš vrže kostko, da jo mi papamo on pa repek med nogice in nas samo opazuje in lepo molči.

Saj veš, kdor molči, devetim odgovori.

Razočarko eno cmoko ti pošiljam ker si tako moj, veš to???
Žverčka ti pa nič tole brati.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa res,kje je pa Žverči?A jo je šef zalotil na netu?
Žverči,kak glasek od tebe prosim,seveda pa še priznanje v smislu gornjih si dolžna!
Lepe ste

Hojla družba!

ha, ha jaz sem pa tebe prehitela 16 let in pol mi je bilo – joj kje je že to…..

Živijo shaki!
Sigurno moraš bit mlajša od nas,ker takrat je bila tista starost nekje v mejah normale.Tisti,ki so to počeli že prej,pa so nekako bili že nemoralni.
Lepa si
Sp

Hi, hi hi, nikoli ne veš.
ej, nemoralna pa nisem! Res je bilo zgodaj, ampak mi ni žal, bil je moj prvi in edini, s katerim sem sedaj poročena že .. let.

Cmokca,

Pa a se res samo poročeni dobivamo tule.Se mi zdi,da razen BGV ni nobenega ledig tu.
Sp

P.s.:priznaj,priznaj,koliko časa si poročena,kaj ti je nerodno?
Jaz 18 let.

Ehm, me je pa sram priznati…. ko pa sem bila mlajša od vas….:-)) Kaj češ, ko je pa tako srbelo….:-)))
No, 17 sem jih imela.

Še kaj?!

Cmoka na lička.

Pa saj tudi Bgv ni več frej, ima svojega miškota. Konec koncev, kakšna pa je sploh še razlika med biti poročen in ne, V danšnjih časih je vse isto poroka ali koruza.

P.S. se boš moral malo bolj potrudit!

Ha, ha še vedno vodim!!!

Pridna, rešila si mojo čast…:-))))))

… uradno sem sicer še ledih … drugače pa ne … in mislim da v roku … … ne bom niti uradno več ledih … :))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

v imenu otročičkov te pozivam, da nam TI RAZLOŽIŠ, kaj je seks…..
Pa ne se zdaj spet skriti!!! Vemo, da nas bereš……

:-)))

hehe
berem ravno ta hip….madonca a si ti z mano v službi in me naskrivaj opazuješ……..imam malo časa….ampak kakor vidim, ste vsi bolj izkušeni kot jaz, zato da mi je kar nerodno, ker sem takšno temo naslovil….se bom poboljšal in dal kakšno nesexi temico…danes ali jutri……samo da čas najdem…..

cmokec na …….

leta letijo - iščem stevardeso.....

… vedela. Ni odgovora – je pa samo dvoje – ali tudi ti ne veš ali pa si takšen otročiček tudi ti….
Samo to je možno.*

Poboljšaj se!!
V službi poleg tebe pa, žal, ne morem biti, če bi pa bila, sigurno ne bi tako trapal naroda, veš?!

Potrudit v smislu česa?Danes sem samo malo pojamral,da se mi spi in je že prišlo darilo.Včasih gre pa res zlahka..
LP
Sp

Potrudit v smislu titega kar si napisal pod PS.

New Report

Close