Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako mi paše…

Kako mi paše…

Kako mi paše,ko mi jutranja hladna voda polzi po telesu, ko me kapljice božajo in prebudijo še zadnji kotiček zaspanega dela mene, ja in pogled skozi okno, ko se sonček, torej jaz dvigam… in že poredno nagajam tule na forumu.

Dobro jutro dragi moji , jaz že vstajam in zunaj je prekrasen dan, tako paše en sprehod po sveže žemljice, srkam svojo kavo in vas prebujam.

Najprej k tebi Sprevržko, je vse okej???Potres miruje???
Potem k tebi Žverčka, si se naspala, draga prijateljica??
In vse ostale drage moje forumske prijateljice, lepo jutro in crkljajte se še malo v topli postelji, paše na tole nedeljsko jutro.
Razočarko še smrči, pa kar naj, ker drugače mi še preveč hitro kakšno ušpiči.
Razbojnik ti si posebni tip, te je nemogoče zbuditi pa naj še tako nagajam.
Jaka je že tam med kravicami…Sharky, še veselo smrčka…
Koga sem še pozabila? Sigurno še koga ampak ne nalašč, jutro je še in zato… No skratka uživajmo v temle lepem jutru vsi MI, ker si to zaslužimo!

Pa-pa in še cmoka, kot vedno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo mene!Potresa(trkam na les-torej čelo!) ni bilo nobenega več od včeraj,razen enega v zakonski spalnici mogoče.Mater imam slabo vest…sem prevaral ljubico z ženo 🙂
Lepa si!
Sp

Veš kaj glavno je, da tistega pravega potresa nisi več čutil, tale tvoj pretres, da si prevaral ljubico, pa pozabi, če je prava ljubica že ve kje je njeno mesto.

In ti dve tvoji besedi lepa si, pašejo v temle prelepem jutru.

Dobro jutro sprevržko, izvoli eno cmoko, za lep dan!

Sem vesela, da mi ne bo treba kakšen tvoj puf prevzet, sem ga bila pripravljena, si prebral???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zahtevam ljubico!Brezpogojno naj se mi javi,ker danes težko shajam brez nje.Naj mi vsaj kaj napiše,če pa že ona ne,pa vsaj ti Sonček!
Lepa si!
Sp

Sprevržko, ko ti jaz kaj tapravega,lepega, nežnega, mojega… napišem,se bojim, da me boš hotel za ljubico, ženo in še vse ostalo, tega se pa bojim, veš to???

p.s. Drugače pa sem jaz trenutno zelo aktivna,pišem, delam, lektoriram in hitim, da grem potem še malo ven uživat… in zato bi bilo bolje, da ti meni kaj napišeš,da me malo pocrkljaš, bolj varno bo…

Cmoka!;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa res Sonček,bi hotela postati moja ljubica?Tista uradna se danes kar preveč obira,nekam čudno neodločna je,samo delo ji gre po glavi,na nedeljski izlet še pomisli ne,kaj šele,da bi me prišla obiskat!Skoraj postaja podobna moji ženi,ampak ena stvar(no resnici na ljubo več stvari) me pa res pri njej vleče!Dobro,ji bom rekel naj se odloči,pol pa upam,da boš ti Sonček nasledil njeno mesto….
Lepa si
Sp

Dragi moj sprevržko, lepo, da bi me imel za ljubico, ampak kaj ko sem takšna, da si moškega ne znam in nočem deliti, da želim, da je samo moj in pika, ja zahtevna sem, saj vem, ampak se splača!
Sonček pa ti vedno kadar je čas dela družbo tukaj na forumu, ni to bolje, kot biti ljubica, ki jo imaš samo občasno… ja pa ne pozabi, da sem itak vedno ob tebi, poglej skozi okno, ti že maham s svojimi žarki.

Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close