Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mejdun, ja

Mejdun, ja

Ehehe, ko glih nisem mejla kaj za počet sm skočla na ta forumčk pogledat. Vidim, da se maste ful fajn, ste ful zanimvi in ful lepkani. :))
Drgač pa se vam ne morm pridružit, kr nimam ceu dan možnosti lutat po netu… in slediti zadevicam.

No, pa bodte še naprej taki. (pa sori za motenje posesti) :)))

Papa in lupčka vsem.

Hely, saj si lahko med nami, saj nima nihče od nas čas cele dneve klepetati, klepetamo na obroke…ko je čas je, ko ga ni, smo pač drugje.

Dobrodošla! In cmokec vracam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O Ditkica, kako si?
Prav pogrešam te… zato sem tud prišla mal sem pogledat. Pa vidim, da kar siješ tuki :))))))
Ja, bom prišla še kej, ko bo cajt.
Lepu se mej tudi ti, pa pozdravi kej klapco tuki…
Čauči.

Okej Helči, pogrešam tudi jaz tebe, ko bo čas si dobrodošla. In klapca bo pozdravljena iz tvoje strani seveda.

Lepo nočko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja ja, zmenjeno… pridem drgač še kšn dan kej pogledat… thanx.

Te bomo veseli!;))))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ok, thanx.
Zdej se grem odklopit.
Čauči-bauči.
Lepo nočko & lepe sančke.

Helči, spočij očke in lepo nočko!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hej people!Pa lajf se šele začenja!Spat,pha,zdaj ob tej uri?Pa saj nisem kura!
Let the show begin!
Sp

Sprvržko, ne vem, ali bova že spet sama ostala ??? Ampak danes ti pobegnem tudi jaz kmalu, sem utrujena, zmatrala me je moja mrcina , tista na 4 kolesih…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nema veze sonči,ta prave podgance prilezejo na plano kasneje 😉
In jaz sem spet v fazi,se mi zdi…
Jeeepi!
Sp

Ej kaj nema veze, da sva sama ali tisto, da ti kmalu pobegnem, si pa res ena podgana danes in ne podganca, da veš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala za kompliment!Že od jutra nisem dobil tako lepega,hvala!Če prav pomislim,od včeraj zvečer ne!
Lepa si!
Sp

Podgana si, če si rekel nema veze, ker bom kmalu odšla spat, če pa si nema veze namenil besedam, da sva sama, pa si ena srckana podganca, ceprav ne vem, če take zares obstajajo.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Obstajajo obstajajo,pa še kakšen velik in debel rep imajo….
Lepa si
Sp

Si potem ti srckana podganca?
Ne nisi, okej, kaj si počel kaj danes, si užival v mojem sončku???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sem že povedal,da sem se z luno zabaval!Ga je bolj biksala,kot ti sonček!
Lepa si
Sp

Ja ponoči verjamem, čez dan pa je to nemogoče dragi moj, si ga biksal s katero drugo, lepo, samo, da si užival!
In priznam, da sem bila danes zelo pridna, pa saj si videl na nebu, kako sem oddajala svojo toploto, kot vedno!

Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ma ne in ne!Mene je en hlad obdajal kar skozi cel dan,pa ne morem prit gor,kaj je bilo temu vzrok…btw,a si naštelala žarke na najvišjo stopnjo?
Lepa si
Sp

Če ne pustiš, da te nekdo segreje, potem ostaneš hladen in nič bat, sem grela in ogrela vse tiste ki so to želeli.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz sem si full želel,pa ni prodrlo,ne vem,ne vem,kaj je vzrok temu?
Lepa si
Sp

Če si nekaj močno želiš, potem se ti želja slej ko prej izpolni! Zaupaj, verjemi in bo…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro!da bi se rit od ljubice spremenila v žabo!Močno želim,močno želim,močno želim!
lepa si
Sp

Ti imaš pa čudne želje. Si ne bi raje zaželel, da bi se ljubica spremenila v ptico, ki bi lahko poletela do tebe in se ob tvojem poljubu spremenila v tvojo princesko. Bodi malo pravljičen…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro,pa drugače:Nekoč je živel Sprevrženc in na en čuden,srečen način je dobil ljubico,ki pa to niti noče biti,pa nema veze!Ona se obnaša kot ljubica in to zdaj zadošča.Uradno pa noče biti ljubica in zato sem Sončka prosil za pomoč:On vse vidi,vse zna,vsem pomaga in Sončka sem prosil,da bi se tej ljubici,ki to noče biti, za pomoč.Tej ljubici,ki ni noče biti ljubica,pa tudi Sonček to ni in noče biti(ni važno) naj bi se rita spremenila v žabo.In jaz kot princ podzemlja in sprevrženosti bi to ljubico,ki to noče biti,je pa vsekakor ljubica,nežno poljubil na tisto rit,ki se je v žabo spremenila in iz te žabe,bi se spremenila v čudovito ….. ,ne imena pa ne povem!
A zdaj razumeš to kolobocijo?Ne skrbi,tudi jaz vedno manj razumem.
Lepa si
Sp

New Report

Close