Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Darma,Leech,Ajda,LBeast,…Vodnar

Darma,Leech,Ajda,LBeast,…Vodnar

Ja druščina, a sploh še kdo bere te forume???

Lp Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Za dva gvišno vem, da ne bereta več te forume … :(((((((((((((((( … smrk, smrk

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hello! Beremo, še beremo … ampak bl tm tm …. ni časa …. :(((((( sicer se pa mormo enkat spet v živo vidt …….

Sabla a si še živ, čuk kdaj se dobima??

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ma živ sem še ….. napol hehhehehehe … ja ta teden enkrat sva rekla al kako? …… :)))

Evo sem vedela, da smo non stop opazovani… samo tapravi mora kaj napisati pa je odziv. Pozdravljen Leech.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lej danes pa jutr ne ker morm na žalost pri moji katrci zadne diske pogledat -mi frdamano nekaj ruži. Na servisu nimajo cajta sramota.
Jaz pa v petek oz. soboto letim na Ptuj – in rabim uštiman avto tako kot je treba da v kakšen kandelaber ne prletim.

Upam da ne bo kakšna merkatorjeva vrečka delov ostala :)))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

o lej jo! hahah .. kako si .. ja pozdravljena tudi ti ….. ja to, da ste opazovani pa čist drži … :)))) kurc je to k ni cajta …. pa sam vsake tolk majh pošpegam, če se kej nouga dogaja ……. bo že boljš enkrat …..

Okej, ko si vzames cas, si dobrodosel, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close