Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Srečanje-ples

Srečanje-ples

Za v petek smo zmenjeni da gremo ven, od tega nas je cca 5 forumovcev katri smo nekako povezani.

Tako da če je kakšen interes. Ven gremo v Lj. ….

Lahko se pa tud med tednom enkrat doimo v BTC-ju ….

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ja, Sharky,
upoštevati pa moraš, da eni delamo do treh-štirih, potem pa še pot do prestolnice…:-(

Ja,ko sem pa jaz prejšnji petek mijavkal,da se dobimo v BTC-ju,je blo pa sam 10000 ljudi in nobenemu na čelu ni pisalo,da je forumovec,benti!
Še od Shakire rit sem zgrešu…
Sp

Kateri forumci so to???

Meni je vseeno kje, kdaj, kako, samo vesela bi bila, da se dobimo mi tukajsnji forumci, če je pa še kdo zraven, pa toliko lepše.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kdo se dobite? Leech in Mojčka, predvidevam … Eagle … pa Ajdica verjetno … :)))))) …

No … mene se loteva neka gripa, tko da bom zdej prav kmalu verjetno odpeketala domov pa k dohtorju … in dvomim, da se vam bom lahko pridružila … kdorkoli že boste tam … Vsekakor pa se imejte fenomenalno … Sicer pa v to sploh ne dvomim … :))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Darma tud še pride, ona je bla že zadnjič in je rekla da je bilo fenomenalno :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

:)))))) No … lepo … Uživajte … Jaz pa se vam pridružim kasneje ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))) No … lepo … Uživajte … Jaz pa se vam pridružim DRUGIČ …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

cak…mislte sam plesat al bote sedel tut kaj?:)

New Report

Close