Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jaka je danes fraj!!!

Jaka je danes fraj!!!

Jaka ma danes dopust!!! Pa kak sn trofo, ko je tak lepo sonce zunaj!! Grem zdaj nekaj za svojo dušo naredit…… pa še avto prat… Rečte kako butasto namesto mene.. hehehe

pol pa še po mojega pridi, je tako “usran”, da ga ne poznam več… pa je včasih kar dobro, ko gre kakšen znanec mimo, pa lahko rečem, lej, kako skrbi tale lastnik za svoj avto…:-))))))))

(škoda, registerska se pa še vedno vidi, bom morala nekaj ukreniti glede tega…:-))

Jakec, uživaj.
Cmoka na lička.

Jaka, ko bos svojega opral, je tu se moj, avto namrec. Drugace pa uzivaj, si zaslužiš, ker si tak priden…..

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A lahko še jaz pristavim svoj lonček,no saj avto je sicer od žene,pa bi kar fejst izpadlo,če bi ga kdo opral…
Lp
Sp

Joj, smo lenobe in pokorno javljam, da grem tudi jaz kar sama avto prat.Malo miganja na sončku bo prav pasalo, tko, Jakec, mojega ne bo treba prati.
Ti bom pa nagajala s svojimi žarki, da te ne bo zeblo v prstke.

Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz pa lonček še kar pristavljam:Naša živalca je tudi potrebna temeljitega pranja,pa če ga kdo še posesa od znotraj…hja,pol pa to najbrž ne bi bil več naš(pardon,od žene) avto,khmmm
Sp

Boš pa ti priden in se boš malo ženki prikupil in avto opral, pe še posesal… zvečer te bo pa ljubica pocrkljala in boste vsi zadovoljni .

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaka je divji ko ris!!! Odtok zunaj mi je čisto zmrzno!! Nič ne bom avta pral! Samo Jaka je vun s hudiča pa se je spomno, da tudi v naši vasi obstaja avtopralnica (nimamo samo krav pa svinj…), pa bom zdaj samo en kofe rukno, pol pa akcija!! Ko pa bo bolj toplo, pa lahko vsi pripeljete svoje (pa ženine) avte, pa se bomo šli grupno pranje avtov :)) Mam vlko dvorišče, je placa za vse. Lep dan še naprej, vam želi Jaka!

Ali me bo res,mislim ljubica pocrkljala?Danes bom raje kar jaz njo.Imam občutek,da me strašno rabi in potrebuje.Ali pa se samo velikega delam,kaj vem?
Lepa si in lepo svetiš Sonček
Sp

Ej Jaka, uživaj, jaz bom pa vseeno avto prala, je tako toplo tu pri meni na dvorišču. Za povabilo pa hvala, mogoče bomo pa res nekoč skupaj avte prali.

Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bravo Jaka,ti si pa res ta pravi jack!Tako se govori in dela!
Še en štamperle rukni zraven kofeta,če te je preveč premrazilo,da ne bo kake bolezni!
Ena naša tu s foruma je danes že obležala,saj tako nam je javila BGV.
Lp
Sp

Res, da sem neke vrste sonček, ampak vsega pa res ne vem, če te bo pocrkljala veš le ti, saj je tvoja ljubica ne moja… In lepo, da tudi ti njo crkljaš, to je zelo pohvalno, sploh če te res potrebuje.

Sprevržko, sedajle pa jaz šibam ven na sonček svoj avto prat in upam, da ne bom tudi jaz čez 5 minut nazaj rekoč:”Zmrzuje!”

Pa-pa in ena cmoka, ker si priden, veš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo Jakec jaz sem že nazaj, pri meni ni pa nič zmrzovalo, si očitno čisto na drugem koncu Slovenije kot jaz.
No glavno pa je, da imava sedaj oba svoje avtomobile lepo oprane! Pa ni važno kako sva do tega prišla… pa-pa.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tak, Jaka je danes že v polnem šusi v službi…. Avto je opran, pa že spet malo vsran, ker je bila včeraj mokra cesta, mi je malo žal da še danes nisem doma, ko je spet taki sonček zunaj…. mejte se lepo!

Bok Jaka.Še sreča,da imamo vas k ste v službah.Če ne bi SLO propadla,razen Telekom bi ostal
Juhu
Sp

Aj, Jakec….
Pa dajmo veselo na delo…… vmes si pa le vzami kakšno minutko za nas, saj ne bo firma zaradi tega propadla, prav?!
Cmoka na lička.

Jaka, evo eno cmoko, avto pa kar k meni zapelji, ga bos tu opral, ker pri meni kljub tolikem snegu ne zmrzuje, samo malo morava še počakati, da sonček zasveti s polno močjo. Potem pa le pot pod noge, pa je!
Uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaka pa je iz mojih krajev…

cmokči in pozdravči….pa lepo pucaj avteka,da se bo šajnal…

Čavči Jakec…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

hehee Trillian, mi iz SV Slovenije smo vun s hudiča :))

No,saj tud mi iz NE nismo od muh!Ste pa res bolj iskrene face,to pa res!
Lep dan jack
Sp

hehe Slovenija je tak mala, da jo lahko kura preleti v pol dneva, pomeni nas je Slovencev toliko kot v eni večji vasi nekje na zahodu in iz tega sledi, da smo tak mali, da smo vsi face…. mater sn zabluzo.. :))

Nisi! In če ti povem,da sem jaz iz kurje riti,pol pa sploh dol pademo od smeha…
Sp

Jaka, eno cmoko, da bos bluzil se naprej…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hvala, sonček!

Jaka, saj veš, da sem mislila vse lepo in nisem zafrkavala, kajti tole hvala… je bilo tako skromno. Evo še ena cmoka za lep dan!
Boš prišel prati avto k meni, je že sonček vse pogrel in saj veš pri meni ne zmrzuje.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close