Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ste tukaj?

Ste tukaj?

Dragi moji, je kdo od vas tukaj, da rečemo kako?

Arči!Ma mi smo vedno tukaj!!!Eni so sicer samo v standbyu,drugi smo pa dežurni!kako te je tisti prfoks mogel tak zafrknit?Prasec!Da bi se mu….
Lepa si
Sp

Ja, tukaj sem – v glavnem – smo ta dežurni…:-))))

Da bi se mu le… :)))))))
Jebat ga…bom pač v četrtek trpela 🙁
Danes pa je tudi tak čuden dan…sama sem(kot vedno), pa si full želim nekoga ob sebi…zdaj se bom samo enkrat začela sama s seboj pogovarjat…potem pa je že tak jasno koliko je ura pri meni :)))))))
Kaj pa ti? Imaš ženo doma? Ali si tudi sam?

O glej jo!
Kako kaj? Preživljaš lep dan?

Arči!Vsaj z žverco sva s tabo!Ti se kar nasloni na naju,ti bo lažje.Zdaj sem še sam,otroka sta nekje…ne,vem(no vsaj za hči ne),žena pa je verjetno na cesti(da ne bo nesporazuma:se vozi proti domu)
Lepa si Arči,
Sp

Ma kaki, do podna, sem mislila, da bo tukaj danes postal Forum mrtvecov….. no, pa se vas je vseeno nekaj “zbudilo”…:-))
In ti – si kaj spočila napete živčke?! Za četrtek se pa ne boj, imamo zapisnikarja, zašiše v dnevnik, mi pa stiskamo…:-))…. ehm, no, pesti!

Cmoka na lička.

To mi res dosti pomeni, da imam vsaj vas.
Hehehe sem se nasmejala onemu: žena pa verjetno na cesti :)))))))
Pol pa bo že počasi kosilo dišalo pri vas :)) Se mi kar sline cedijo…jaz sem danes edino napolitanke jedla, to mi je najbolj pri roki. V četrtek me čaka komaj pravo kosilo, do takrat pa napolitanke in kruh :))))) Je**š taki život :((

Arči,ti moraš k meni prit.Tako ne gre več!Ob napolitankah pa res ne moreš (p)ostati fejst punca!
A ti moram privat program spisat?
lepa si
Sp

Ja, jaz sem se kar pomirila…Samo mi je drugače nekak čudno, prihajam v obdobej ko sem bom sama sebi smilila in tega se bojim…
Če me ne bo kak teden na forum, pol veste da jočem cele dneve…saj pol pa bo spet boljše.
Pritiski na faxu, ljubezen total polomija pa še PMS, razlogov več kot dovolj da se začnem sama sebi smilit 🙁

Ne no, saj bo bolje, faxa bo enkrat konec, dragi bo ugotovil, da ne more brez tebe, PMS pa tudi ne traja cel mesec. Glavo pokonci!!

Arči!Ljubezen ni polomija,vendar tebe tista ta prava še čaka.Pogoj je samo,da se ne boš smilila sama sebi,PMS,pha vprašanje par dni,pa mine,faks pa bomo s skupnimi močmi zadušli.Drži se lepota moja,ni vse tako črno,kot ti vidiš rdeče!
Sp

🙂
Ja, ob napolitankah me bo začelo razganjat počasi. Mi bo začela tazadnja narazen it :)))))))))
Samo jaz bom itak ostala samska celo življenje, tak da se več ne obremenjujem s tem. V tisti luknji, kjer bom živela pa me ne bo nobeden videl kaka sem :)))

Hvala na tolažbi.
Faxa bo res enkrat konec…jaz vedno rečem: enkrat bo že 🙂
Dragi…dragi je že ugotovil, da ne more brez mene, le kdo pa bo mu potem cunje pral, pa kuhal, pa pospravljal, pa…
PMS…še hvalabogu, da je…ker drugače bi se verjetno bolj sekirala kot zdaj :))

Veš, da ti moram povedat, da jaz ne verjamem več v ljubezen, ne v pravo ne v navidezno…vse je larifari :(((

Enkrat si napisala, da si podobna Pii Z. In od takrat naprej si te lažje predstavljam, in ko si te takole predstavljam, te kar ne morem videti žalostne, se mi zdi da je ona vedno dobre volje. :))))

Arči!NE BOŠ SAMA! Verjemi,jaz živim v še hujši luknji,pa nisem sam.Tudi vas imam !
Glavo pokonci,mi smo s tabo!
Sp

hahhaha
Aria je podobna Pii :)))
Jaz sem kar dostikrat žalostna…oz. pravijo da sem resna :)))
Ne vem, drugi pravijo da imam neki taki strogi in resen pristop. Sama za sebe pa vem, da je totalka nesiguren in sramežljiv :))

Ku-ku, to vidiš Arči si je vzela čas in klepeta, bravo naši!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja zdaj bom pa moral kmal ljubico poklicat,da te utolaži.veš ona tako dobro tolaži.
Ljubezen je!poizkusi jo poiskati sama!Naredi tudi ti nekaj v to smer,če boš samo čakala,boš ratala stara kot jaz 🙂
Lepa si
Sp

Ah, ma ti imaš familijo. To je čisto druga pesem. Jaz pa nimam nobenega, razen moje babice pa vas. Ja pa Ninota…
Samo a veš kako je to, babica je že zelo stara, sam bog ve, kak dolgo še bo na svetu 🙁 Če ne bom imela neta, do vas tudi ne bom mogla…pol pa mi še samo Nino ostane 🙂

ja, danes pa sem si mogla. Ker mi učenje že preseda. Pa ob takem lepem sončku, ob knjigah živčna postanem :))))))))

Ej Arči, ljubezen obstaja, samo verjeti, zaupati in najti jo moraš, verjemi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vidiš, zdaj pa ne vem kaj naj nazaj napišem :(((
Tu mi besed zmanjka

Verjamem, najhuje je biti ob knjigah, zunaj pa sonce… Ampak kar se mora se mora, saj bo kasneje potem bolj luštno!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close