Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sam prevejam….

sam prevejam….

… če ste me danes kaj pogrešali…..

Cmoka vsem

Ma sto na uro – kje si pa hodila, pa ne, da si Sprevržkota do danes po BTC-ju iskala?! :-))))))

:))))))))))))

dela imam toliko, da se ven ne vidim, pa še nekaj časa bo tako – nažalost.

malo ga porazdeli, pa bo….:-)

(ej, samo ne meni….:-)))

Nič preverjat Shaky,kar puško(tipkovnico) v roko pa v boj!Tu sta dve:1.ena osamljena,2.druga osamljena in depresivna.
Arči in Žverči sta nekam otožni,pa rabim pomoč za vzdušje nardit.
Help
Lepa si,čeprav mi ni uspelo v BTC-ju trofiti tvoje riti 🙂
Sp

seveda smo! Dobrodošla! A ti imaš tudi full dela? Pol sva na istem, samo s to razliko, da sem jaz ostala brez motivacije in samo nekaj bluzim sem in tja 🙁

Saj bi ga, pa nisem v takem položaju, da bi lahko, so me drugi prehiteli in ga že razdelili…
Še malo pa bom ugasnila tole kišto in gas domov.

Motivacija, praviš – mogoče tista na koncu meseca. Drugače pa ni težko delat, samo raje bi bila pa tu – oboje skup pa ne gre.

pa kako si lahko mojo rit zgrešu, no?

Cmokca,

ravno tako otožna…. to boš ti ostal, ko jo bom zbrisala počasi… potem boš pa spet jamral, da je to forum do 16. ure…:-)))

Ja, vsega naenkrat se ne da početi. Saj zdaj boš delala, pol pa boš uživala. Tako naj bi šlo to. Upam, da nisi v tisti skupini, kjer se tisti zasluženi užitek vedno nekam izmuzne 🙁

Ne, ne saj bo prišel čas, ko bo več časa.

Ja kakšno oznako bi nanjo pa lahko res prilepila,naprimer F!
Škoda,pa naslednjič
lepa si
Sp

F kot kaj??

Ja smo 🙂

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Hvala Sharky, direkten kot vedno.

Pogrešali, pa kaj ne vidiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close