Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako je lepo živeti…

Kako je lepo živeti…

Kako je lepo živeti…. za to :”Pojdimo in ujemimo trenutek dneva, kot da nam je dan edino ta dan, da ga živimo.” In ne pozabimo:”Da ne smemo živite v nikogaršnji senci ali sanjah. Če imamo svoje sanje gradimo jih naprej in skoraj gotovo se bodo uresničile!”

Dobro jutro,dragi moji. Pogled skozi okno, vsaj moje, mi pričara res lep romantičen pogled, sonce se dviguje iza vrhov, vse okoli mene gozd,lepo zasneženo je, res kot nekakšna pravljica.
In zato bo moj današnji dan izživet do konca in naj bo takšen tudi Vaš, ker vam iz srca privoščim, preprosto zato, ker vas imam rada.

Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Prav imaš, SončeK naš!

Vsak trenutek je dragocen, izkoristimo ga, saj nikoli ne vemo, koliko nas jih še čaka. Z vami ali brez vas.

Žverca ma vas rada!

Dobro jutro Sonček,adijo luna tam za hribi!
Sem ti fouš in pika!Jaz bi se tud rad malo po snegu valjal,pa ga ni več,samo še lužice so ostale.
Kje pa si,da se pridem malo……khm….povaljat no?V sneg mislim.
Lepa si
Sp

Sladko dobro jutro!!!

Podrajam ti imaginarni nasmešek poln topline,ker so me “tvoji” sončni žarki prebudili na takšen nežen način….
res je krasno zunaj in treba je izkoristit te prelepe zimske dneve za radost in norost v snegu…
dan brez nasmeška,je kot dan brez Sončka…..

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close