Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nekam bi šel…

Nekam bi šel…

…in napil se k svina,ampak ne belga,rajš črnega vina.veste,po črnem vinu,lepši se bruha,posebi če je spodi ta frišnata rjuha….
Je zapel Tomaž Šnicelj,ko je bila najbrž take volje,kot jaz danes.
Let’s rock n roll today!Težave enih so minile,začenjajo se težave drugih.Pa ne mojih,zato smo tukaj,da jih rešujemo in tolažimo.
Lepi ste vsi,btw a začnemo že Razbota budit?
Sp

Ubožček, ti pa še najbrž ne veš tega:

Pil je, da bi pozabil, a ko je bil pijan, je vse videl – dvojno.

Zato raje kar z nami ostani, prav?!
Cmoka na lička, pa ne serji ga, no!

Žverči čau!
Bilo je pa tako:pil je,da bi pozabil ženo,ko je bil napit je videl pa kar dve ljubici in ker je imel rad trojčka,so se vsi trije lepo dol dali.
Ja točno tako je bilo!
Lepa si,kako je V od DG?Sonce že razsaja?
Sp

Kaj pa te muči,zlato moje? Čemu vsa ta žalost???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ma kaka žalost!Veselje do življenja me razganja!
Lepa si
Sp

Pa, madona, kako od V do DG…… pa sem pa ja iz gornje Koroške, pet kilometrov od meje…. če ti to kaj pove?! :-))
Glede trojčka pa – hehehehe, pozabil si napisati, da je bil potem nesposoben vse obdelati….:-)))))

Cmoka na lička.

Ha,zdaj pa vem! Meeeeeeeeeeeeeeeeee!To je to,yes,pravi moj sinko,ko ugane!
Žverči,kaj se mučiš s tem ali je lahko obdelal vse.Seveda je,sam malce več časa je trajalo,kar je pa itak vsem pašalo!
Lepa si
Sp

Ni ga lepšega za slišat…:))))ampak napit ob taki uri…je pa res,da je rdeče najboljše,a ne!!!??? Pol zvečer se bo kakšen kozarček bolj prilegel…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Pa saj sem samo pesem citiral,no!Ja,ja,včasih(oh,kje so tisti lepi stari študentski časi) pa smo res že na tešče morali kaj ruknit,sam tko,da se ni roka(ko smo naslednje kozarce praznili) preveč tresla.
Jupi,kak je fajn!
Lepa si Trilči,pa čeprav imaš zdaj rjave lase.
Sp

Dvakrat ja.
Enkrat čisto resno, drugič pa jajajajajajajajaajjajajajajajaja…..:-))))))) Ti kar verjamem, da mu je ratalo, ubožčku….

(pst, pa ne, d si to res bil ti?! :-))))

Cmoka na lička.

Nisem bil!Na mojo obupno žalost.
Lepa si
Sp

Hvala za lepe besede…pravijo da izgledam bolj odrasla(???)…Res je lep dan,škoda ker ni nobenega ob katerem bi vsala in mu skuhala kavico…

Sprevržko,ti si naša legenda…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

ali pa srečo, kakor vzameš :-))))

Hvala Trilči!ne preveč hvalit,ker se bom hitro pokvaril.Ja,jaz bi najraje vstajal ob vsakem ob vas,pa ste razkropljeni tako,da se nas bog usmili.
Lepa si
Sp

…pa saj vstajanje vsakič v drugem kraju bi bilo fantastično,ker ni monotono…jaz bi šla kar na Primorje in se zasidrala tam okoli Črnega kala…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Še vedno bo predaleč zame,čeprav sem s PRI doma.
Pismo,bi bila pa to res ena fejst ideja.Vsak dan se zbudit pri enem drugem frendu s foruma!Mi je ena žleza začela bolj hitro delovat zdej…
Lepa si
Sp

…vsak dan nova faca,vsak dan nekaj drugega…no,pol pa začneš pogrešat tisto stanovitost…eh,folk smo čudn narod…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Evo tvoje besede me znajo spraviti v smeh, ker si te kar predstavljam…
Ja, a danes imamo zopet budnico, ja tale nas Razbojniček…čakaj, grem prevrat kdaj ma zobarja…

Cmoka dragi sprevržko, uživajmo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close