Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo toliko…

Samo toliko…

…da vas vse skupaj lepo pozdravim. Verjetno ste že opazili, da je zunaj prekrasen dan in taki bodite tudi vi.
Krasni, žareči kot sončni žarki, in nadvse vabljivi.
Lep dan vsem skupaj. Pa vsakemu posebej en velik poljubček.
Uživajte še naprej, jaz tudi uživam pri učenju :))))

Pa-pa, cukerčki sladki! 😉

no ti tudi uživaj naprej…
ko boš pa hotela spet malo očke in ušesa oddahniti, pa nas le pokliči

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

Arči, cukerček sladek si tudi ti in želim ti, da se boš hitro vse naučila, čakamo te?

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Arči,sonce milo zlato!Moje sožalje,ker se moraš učit!
Mi smo s tabo!
Piši mi!
Lepa si!
Sp

Ko mine ta izpit, se ti razpišem. Do takrat pa žal ne gre, ker ko se enkrat k pisanju spravim, pol me je težko vstran dobit :)))
pa še kaj preveč bi napisala 😉

Sicer pa se učim, in bolj kot se učim manj vem. Tak da je četrtek lahko usoden za mene :((((
Vi ki ste ali hodite na fax, ali vi imate tudi taki glupi sistem: najprej kolokvij iz vaj, pol pisni del izpita, pol ustni del izpita(kjer se piše) in potem še ustni-ustni del izpita? Ali imamo to samo mi na našem glupem faxu?

Arči!
na faks sem hodil 20 let nazaj.Je bilo podobno.Ko pa misliš,da nič več ne veš je pa takole:al takoj na izpit,al pa za nekaj ur v naravo al pa k nam v kletko!
Lepa si Arči in verjemi,izpit ti bo mala malca!
Mi smo s tabo!
Sp

Malo bom tu pri vas v kletki. Mi je ljubše, saj sem še v spalni srajci(v tem pa ne morem v naravo :))))

Arči!Ne naštevaj prosim,kako si oblečena(slečena),ker to v meni zakuri nekaj drugačnega!Je že soseda danes dost zakurila,zdaj pa še ti…….
Lepa si,pa Ninota pozdravi,hov,hov!
Sp

Včeraj sem te pa TV gledala…:)))))))))))

Hvala, da si se spomnil na mojega Ninota 🙂
S čim pa te je soseda zrajcala?

Mhm, jaz sem tudi gledala :)))
A si vidla, da je bila Pia žalostna? :(((

Ja, včeraj je bila pa res, mogoče se je od tebe nalezla.

Ja, to pa bi bilo čisto možno.
Bo baje drugi teden boljše volje, če se bo spet zgledovala po meni 🙂

Sem napisal že v enem drugem postu,na kratko:naga je skakala pred oknom.A ti tudi to počneš?
Lepa si!
Sp

ja, jaz sem rada nagica. Samo upam, da me nihče ne vidi. Kak pa si jo videl? A skozi zavese?

Imam strešno okno.Njen balkon je višje in gledam iz kavča navzgor.Ona ima odboj svetlobe in mene spodaj ne more videti,jaz pa njo v vsej njeni goloti,samo balkonske letve preprečujejo totalni pogled.
Tudi tebe Arči kdo opazuje,ne skrbi,nas je polno takih falotov,voajerjev,ki smo točno takrat tam,ko ti misliš,da ni nobenega!
lepa si v srajčki
Sp

Moram se smejati, ko si to predstavljam :)))))
Pismo, a misliš da se ji ne sanja, da jo vidiš? Sem kar malo zamislim ob tem
Zdaj več ne bom upala naga po hiši hodit.
Pa je drugače fajn ženska? Lepa za pogledat?

MA KAJ LEPA…SAM DA JE ZA PONUCAT, KAJENE SPREVRŽKO….KDO PA SEDAJ ŠE GLEDA NA LEPOTO…TAM DOLI PA JE ITAK VSE FLETNO…

PA-PA

leta letijo - iščem stevardeso.....

Čak mal Razo, kaj ga pa zdaj serješ?

Arči,majke mi boga!Res je!Točno ve,da jo gledam,saj zato pa to počne,ker sem ji povedal,da jo gledam!
Ti pa kar hodi naga po hiši,imamo filialo tudi na vašem koncu….
Če je lepa?No ja,joški po mojem okusu,muca bohotna,drugače pa res malo preveč suha za moj okus,ampak šenkamu konju se ne gleda v zobe,mar ne?
Arči,lepa si,pa kar naga hodi,boš koga razveselila!
Sp

New Report

Close