Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Insomnia…aaaaaaaa…

Insomnia…aaaaaaaa…

…me daje že par tednov…več ko 6 urc na dan ne morem spat.In kdo je kriv? Polna glava učenosti,misli potujejo nazaj v preteklost in iz tega nastane popolna zmeda v mojem “podstrešju”….
Pa kaj si GA res ne morem zbit iz glave….??? ;((

Oprostite moji dragi,ampak danes kljub (spet) sončnemu dnevu ni moj dan…tečna sem ko breja mačka…toliko bluzim o dobri volji in da se ne splača tarnat,pa sem danes najhujša…

Še “dobro jutro” vam nisem napisala…ah,…
Tako je pač,ko si (še) zaljubljen,a veš da z njim ni prihodnosti…moški…bah..ne vzet osebno,je mišljen le eden…

Eh,dovolj jamranja,grem si kafe nardit,pa malo poštudirat,kaj lahko storim za boljši danes in še boljši jutri…

Vsem pa dobro jutro in enega ali dva lupčka na smrčka…bodi mi fajn,srčki moji…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči,dobro jutro!
jaz bom kar direktno v skladu s svojim nickom usekal:rabiš enega dobrega moškega ti*a,da se iz****š do nezavesti!Verjemi,bi čisto obrnilo dan v +.
Sorry,če te je prizadelo,ampak tudi meni se obupno seksa zdaj,pa ni nikogar v hiši…
Lepa si
Sp

JUTRO!!!…mogoče res ja…kot sem že zadnjič rekla,da nisi edin s pomanjkanjem… mam pa raje sex v skladu z ljubeznijo….
Kaj pa je tebe vrglo na noge in pred ekran???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Oj, Trilči,
dobro jutro.
Verjamem, da je hudo, tolaži se s tem, da je mnogoterim še huje….:-(
Cmoka na lička.

Poznam ta občutek, ki te lepo seka v intervalih.
Upam da bodo skoz redkejši in da se enkrat vendarle končajo!!!
Najhuje je zjutraj ko se zbudim!!!!

Ljubezen nam je vsem v pogubo!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Vem,vem,vem…ko pa danes malo egoistim…mislim,da me bo do popoldneva ali vsaj te do treninga spustilo…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

pr meni je blo tak: ga pustiš v jezi,nato nič dva meseca,potem te počasi dohaja…se ti priplazi za hrbet,veš da je tam,se ne obračaš…pol pa naenkrat BUM in vse te je dohitelo…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

…in kaj ste sanjali???Bolje temo spremenit…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Bo, sigurno bo….. ti, kaj pa boš popoldne trenirala?! :-))) Močno diši po Sprevržkovih nasvetih…:-)))
Ti, ti, ti!!!
:-))))

…vraga,ideja od Sprevržkota sploh ni švoh,samo mam en drug šport v katerega sem “zaljubljena” –> športno plezanje…ko se samo spomnim,da mam trening danes,sem za par procentov boljše volje…
Kaj pa ti lepega nameravaš???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

No, no, DOVOLJ, ne bomo se sami sebi smilili, samo pogled skozi okno v sonce, nasmeh na usta in veseli bodimo, da smo zdravi, da imamo to kar imamo in to je dovolj, za ostalo pa naj bodo vrata odprta in pride, brez skrbi, da pride.

Cmoka in zalost stran, takkkoojjjj!!!! To je ukaz!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pri meni je bilo bolje mene je en mesec puščala…

Pozabimo in naprej v boj!

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Saj vem, saj vem…. za kondicijo nabirati pa najbrž Sprevržkova ideja ne bi bila slaba….:-))))

Pa malo plezalnih elementov vključi, bo še bolje! :-)))

Seveda gospa/gospodična generalica…bom-o probali..ob tem Soncu se bo led žalosti hitro stopil in seveda ob vaši družbi…;)

Moja misel danes:
Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Evo ta tvoja misel je super za zalost stran!

Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} strinjam,pa še prijetno združiš s koristnim…he he he…ampak s kom?

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

TOČNO!!! Kar pogumno skozi težave…:)

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Je kopirana,ampak tako lepa in resnična…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

He, samo novo temo odpri, boš videla, koliko ponudb boš dobila od naših vrlih dečkov…:-))

Tako kot Sharky….le glej!

Točno!Trilči,kaj pa če bi se ti v steni poseksala?To verjetno pa res ni še noben probal,al pa?
Tako bi pa še jaz alpinist ratal,če bi npr.: nad mano ena super odprta ženska muca migala 🙂
Lepa si,pa kake mišice imaš!!!!
Sp

;)))))))))))…ideja sploh ni slaba in še trenig za vzdržnost in moč hkrati…alpinist…hmmmm….meni se zdiš bolj gora,na katero se je treba vzpenjat…;)

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Saj ni važno kopija ali ne, res je, resnična je in to je to.

cmoka

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…misliš???…kaj pa vem…no…hm…mogoče…pa saj jih je samo “gobček”…;)))

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Dej probat to idejo uresničit,pa poročaj o tem,ker me že ideja full rajca!
Dober sex v steni ti želim!
Sp

To pa je “božja” istina…sicer v boga ne verjam,ampak sem samo tako napiala…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close