Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Hey people,awake!

Hey people,awake!

Ustaj radni narod(pa tut tist,k smo gospodinje!).
Je cajt,da kako glupo rečemo.
Lepi ste
Sp

Zunaj se dela en lep dan,
Sprevržko naš ni več zaspan;
je nalogo si dan’s zadal,
da nas iz postelj bo zmetal….

Na, dobro jutro, prijatelj… pa dva cmoka na lička.

Dobrjo jutro džezeri!!!!

Dobrjo jutro džezeri!!!!

ja,ja gospodinje…če bi imel prevozno sredstvo,bi te kar prosila,da prideš še moj “brlog” zagospodinjit…meni tako ni…a pridem jaz tebi pomagat???

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Zdajle si grem eno dobro kavico skuhat, se mi kdo pridruži?

Dobro jutro dragi moji, pijem kavo in sem tu med vami, danes malo manj nagajiva kot vceraj, ampak vseeno svetim!

Lepo cmoko, nežno za tole mrzlo jutro, ki bo prešlo v lep dan, vsaj pri meni in naj bo tako tudi pri Vas…

pa-pa;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kos i posijala mi sedaj na ekranu,mi je kar topleje pri srčku….

Cmočka…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

JAAAAAAA!! Lih sem eno pospravila, pa je še za ta drugo prostor – kdaj, pa kje ne pozabi napisati…:-)
Aja, dobro jutro, pa dva cmoka na lička.

Trilči, ti si moja, evo cmoka, je dobra kavica???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Halo, prijateljica moja….
Si že popila kavico?! Grem stavit, da! Zakaj?! Ker sem jo jaz že tudi…..:-)))
Cmoka za dobro jutro.

Tukaj in zdaj – tako virtualno kavico mislim.

Že druga in celo boljša od prejšnje…:) Pa tvoja??? A delaš ali ne?

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Žverček, kavico pijem ja, pa saj ti itak vse veš;))) eno cmoko na licka za mojo prijateljico!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

je….
In drugače – kakšne načrte imaš za danes?!

Kaj naj ti rečem, dela čez glavo, popoldne pa malo na sonček, če me bo počakal.

Moja kavica je prva, jo pocasi srebam je moj jutranji obred, drugace pa sem v pogonu ze od 6 zjutraj in delam, seveda delam, tudi ko sem tu med vami delam, kot vedno… na žalost ali pa na srečo, saj ne vem!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pač kako se vzame,to z delom seveda…si pa pridna,da veš!!!:)
Jaz upam,da se mi bo s službo nasmehnila sreča…moram mojega “mogoče bodočega” šefa potem poklicat…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Držim pesti, da ti rata s službo, kajti če ti je delo v veselje je življenje takoj lepše, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Meni bi zelo pasalo,ker je solidna plača in urejen delovni čas 8-16h,pa v pisarni si in klofaš po tastaturi…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

mrknil?!

Najprej nas kličeš, nato pa črto potegneš?! Kaj je zdaj to?!

Nič cmoka.

Potem pa pot pod noge in k šefu…Če pa potrebuješ še kakšen dodatni nasvet, pa izvoli…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

saj ni nič posebnega…razen,pozabila sem že,kako se dopise piše…malce se mi že sanja…vendar upam,da mi še to sanjanje ne bo zatajilo…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

New Report

Close