Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Grem papat…

Grem papat…

…kornfleksa…vsi ko boste imeli malco ali mosilo ali boste jedi kar tak: DOBER TEK!!! nekdo pa naj za mene kaki štikl čokolade poje….

Pa ne pozabit:
Ko se zaprejo ena vrata,je že odprto eno okno!!!

Radi se mejte,jaz vas ziher mam!!!

Čavči do jutri!!!!!!!!!!!

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilci ne izzivaj me s cokolado, ker sem zaljubljena vanjo! dober tek.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ne še ena stvar!!! :-))))))

Ti, a medve res nisva v sorodstvu?! Jaz nisem več ziher…:-))

dobro jej in še bolje treniraj.

Cmoka na lička.

mene ne preseneca nič več, saj si moj K..n in to je to!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žverči poznam kar dobro.A si pol glih taka,mislim vizuelno,saj pišeta pa res podobno?
Lepo si sonce,pa tudi luna ni za v smeti..
Sp

Dober tek!!

lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

A res kar dobro poznaš, žverčko mislim, ja potem pa veš ali sva si kaj podobni ali ne??? Veš, ne veš ali ne poveš???

ja lepa sem in lunca je tudi lepa ja, ti pa gres sedajle v smeti, ker zezas!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala sone,da si me spomnila,da moram smeti odnest v kontejner,saj že tko žena pravi,da ni nič z mano 🙁
Lepa si
Sp

To se pa ne čudim – tudi jaz bi ti tako rekla, če bi mi rekel ponoči, da si sam sebi dosti…:-)))

za te dobre želje…zdaj še mam pol ure…pol malo aj-aj,pol pa upam da dobim službo…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Trilči, služba bo in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom fejst upala…in upala in upala…in ti mi boš pomagala…kdo ve,koliko še jih je v igri…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Ko bo najbolj težko, saj veš, ko ne boš vedela kaj reči, vame poglej skozi okno in to bo to.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom,tam ob treh bom dala vse od sebe…še dobro da sem veliko pr računalniku,da znam hitro tipkat…še ena dobra stran foruma in našega druženja…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Tako je, nikoli ne veš kdaj ti kaksna stvar prav pride in vidis, danes ti bo marsikaj, prav prislo. Ja tukaj moramo kar hitro klofati…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

…pa tako vsaj nek del telesa malo razgibaš…moj sosed imenuje to (in še eno drugo stvar) prstkanje…pride pa prav,ja ja…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Se mi zdi,da je tudi ona vedno bolj sama sebi zadosti.
Če pa že o mojih družinskih problemčkih,pa še ti kaj o tem.
Al se preselim na priv.e-mail?
Lepa si
Sp

ne tukaj in ne tam…tam ne smem, bom kregana, tukaj pa ne bi trobila okoli.
Ja, problemčki, kje jih pa ni?!
Čeprav- nekateri so rešljivi, so pa močno odvisni od posameznika, ni tako?!

A zdej pa ti rep med noge,kot naš Razo.Jebemti,kje je danes?Ga je včeraj nekaj dobro sral izgleda pa ima danes mačka,al kaj?
Lepa si
Sp

Ja on je bil kriv za vse lumparije, in danes pa spi, mucka crklja…Ampak pocakaj, da se noc spusti, potem bo pa zopet tu…Ne vem je ocitno dan za nocko zamenjal…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

repka, tako kot nekateri….ne, ne, ne, sem morala par drugih stvari napisati, pa je šel čas….

Cmoka na lička.

New Report

Close