Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek hudirja…

hudirja…

…Glih sem sem zbrala pogum, da se vam pridružim, pa se računalnik sesuje, no evo, zdaj sem tu, kva dogaja?

Dogaja,dogaja,ampak en par ta glavnih manjka,pa sam neki nakladamo v tri dni
Sp

Se bojo že pojavili,samo kaka bolj začinjena tema in bojo hitro pritekli 😉

Prosim, razen Razota in Bgv sem danes že vse brala….torej?!

Cmoka na lička.
Bastet, tebi tudi!

A mene pogrešaš?

Evo cmokca samo zate..

I’m back…s polnim želodčkom in malo cajta…pa vam bom pomagala še malo bluzit te pol urce…joj…kar naenkrat pa ne morem brez vas…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

Pa meni tudi nekaj štrajka…non stop moram na “osvežitev” klikat…to ne moreš verjet…
Aja,pozdravljena…

Kar držiš zase,izgubiš;kar daš,obdržiš za vedno!!! Prijateljstvo je drevo,pod katerim vedno najdeš zavetje!! Lupčka na smrčka ;)))))))))))

kuuuuukkkuuuuuc
jst sem tud pršla pokukat

Čau Helči!A maš gor kupljen app al ga samo najameš?
Lepa si
Sp

Čauči lepotec.
Najamem ga, drgač bi bla skuz tam, hehe :)))
Kaj prodaš kako hiškico meni?

Kako je kej s tičkom?
Čauči

ja koga ni???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti kar kupi hišico, najemniki bomo pa potem mi…:-) Seveda za polovično ceno, keer smo frendi, ne?! :-)))

Ej, zdaj sem se pa spomnila, da morava se eno obljubo izpolnit in Razočarka v mojo hiško odpeljat, bo treba dokler je še sneg…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bastet, tukaj smo, kje si pa ti???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, saj res, ko pa ga danes ni nikjer, da bi ga lahko povabili…

Ja, zvecer je ta teden na pohodu…cez dan…..zvecer pa lumpa kle gor pa pupike osvaja…
Le kje je, cez dan ta lump???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

mački se navadno ponoči gonijo, čez dan pa spijo……:-)))
Zdaj veš.

ja to bo to, ni pomoči!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

evo me, ful skačem okoli, tko, da ne zamerit, pa telefonarim, me j… en izpit na faksu
drugač pa vračam lubčke!!!!!!!!!!!!!!

ni blema :))))))

joj kolk sem se zdej nafutrala….

kej je novga?

Helči,ni problema!
Zraven nas je ena prazna hiša,jaz imam pa ključ od nje,lastnik pride vsake kvatre enkrat,ogrevana celo zimo,pa se lahko skupaj ……
Sp

No vidim, da si že boljše volje…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Odvisno od odgovora!
LS
Sp

SEM ZA LEPOTEC :)))
A IMA HIŠKA ZAVESICE?
LUPČEKA

odgovor je pa vedno lep, saj ves…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close