Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sprevržko pogrešam…mo…

Sprevržko pogrešam…mo…

te, kje siiiiiii?????

Saj vem, da sedajle odpiras usta in kličeš AAAAAAAAAAAAAAAAAA, ker te neke čedne rokice malo matrajo, pa nič hudega za lepe zobke je treba tud mal potrpet, no za lepoto vsekakor trpimo…eni malo več drugi malo manj.

Želim ti, da ti bo kasneje sonček kaj ponagajal, da začutiš, da te v tejle kletki pogrešamo in uživaj v prostem popoldnevu, pa čim manj smrkanja in kihanja, da ne bo jutri vsa Lublana bolana, kot je bilo to rečeno v neki pesmici!!!!!

Cmoka dragi prijatelj, te pogrešam veš to!!!;))

p.s. Pa le ozri se za kakšno dobro bejbo, saj ti dovolim…no prej vprašaj še ženo pa ljubico…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ubožček!!!
Sprevržko, pa zakaj nisi prej povedal, da te bodo mučili?! Bi šla zraven, pa te za rokco držala in pihala……..ko mačka!!
:-)))

tuki sem …saj vem, saj si mi že včeraj povedala…hihiih

kaj pa želiš

leta letijo - iščem stevardeso.....

ker pa je SončeK moj klonček, ti na gals povem:

RADA BI TE DOBRO BRCNILA V RIT! Za ziher! Jest pa še po drugi strani. Tko!!!

a v ritko…..
no prosim, brez packarij…….

ops moja lubi, kaj si pa tako nežna…..

sonči je včeraj čisto drugače predla……..

cmok

leta letijo - iščem stevardeso.....

pa naj ti sama na bolj nežen način pove……… boš videl hudiča.

Tako je, nimam nič za dodati…no še mučila bi te…da bi na koncu ponorel od poželenja po …….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sonci je vceraj predla tako, da si je želela tebe poriniti v vodko, si pozabil mačkon, ali sedajle kaj predeš???

Jaz zelo…čutiš to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

evo sem že….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala Sonček!
jaz sem doma,bogatejši za eno plombico,in revnejši za nekaj čukov za nakup webcama.Zdej pa bejbe teleščka na ogled postavit,prosim!
Sp

Mater sem vas pogrešal vse skupaj!

New Report

Close