Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsi uživate

Vsi uživate

ali je še kje kaka osamljena duša, ki išče popestritev na netu?

Ojjjjjlaaaaaaa!!!!!!!! Vsi prisotni in (ne)prisebni??? :-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Opala,očitne sem te zgrešila za nekaj minutic….joj,te pa nič…smrk….mogoče pa se danes kje zunaj srečama…:)))))))))))

Pa vseeno enega ogromnega Cmoka….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ooooooooooooooooo

tu sem tu sem tu sem

malo grem vremensko napoved brat, pa mi že uidejo vsi :(((((((((((

Taki pač so….in kako bo vreme jutri,jaz pojma nimam,ker sem še samo v bukvah not….pa prej sem se malo rolala po Mb-ju,sem si morala zbistrit glavo od bivšega…aj aj aj…ne bi o tem….pa učenje…In ti? Te kdo jezi?

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

piše da bo lepše…malenkost…
ne nihče me ne jezi :(((((((((((
sama sem…osamljena 🙁

uh…učenje…v torek imam neki zagovor…
kdaj pa ti?

Ponedeljek pisno,31. pa oralno….naj gre vse tja od kod je prišlo…ja,kako osamljena,kje pa imaš boljšo/slabšo polovico????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

uh…potem bo treba držati pesti zate…
moja polovica pa tv gleda…že celi dan :(((
jaz pa sem na jezo na netu

Ja,hvala…jaz jih bom tebi tud…do daske…
Eh,taki so…saj ne…malo mu zapleši pred nosekom…to bi ga že moralo po konci spravit…se odpravljaš danes kaj v civilizacijo???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

moški, moški…ne bom danes plesala…ker potem ga preveč razvadim :)))

ma nikam ne grem…ti greš ven? Kam hodiš ob sobotah?

Ja,sem s kolegico zmenjena,da grema dede zajebavat malo,samo nič hudobnega…hi hi hi…rabim malo takega razvedrila….Ven hodim na različne kraje,lahko pa ti jih nekaj naštejem: Cantante,Holmes,pa standard Štuk in Trust,te pa te Kaos,pa Pekarna (valjda,če tam pležem),mogoče Lent,Bass in in in…različno,od volje in folka…Pa ti,če že malo imigriraš ven????
Starega ven pelji na pir,da bo zadovoljen….pol pa med rjuhe…hi hi hi…sploh nisem tako dobre volje,kot izgleda…verjetno ti tud ne???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pristajam na 14 stezo!
Sp

Pazi hudo vreme je….piha tu na Štajerskem,…mamo manjši tornado…cmoka…kak si????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Lepotička hoj haj!
Skoraj odlično,sam premalo vas je tukaj!
Sp

Pa kaj se tolko z bivšim obremenjuješ?Mi smo vsi sedanji!!!
Sp

Ja,če pa so vsi nekam pobegnili,…kaj pa vem…mrzlo je…pa se vsi cartajo in to…eh,…a mate pr vas tud tako za poj v piz… vreme???….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A te malo zdražim z nečim,kar rada slišiš?
Sp

Lahko to rečt,ko pa ga vidim na vsakem koraku…včasih si želim,da bi me doletela izguba spomina….te pa mi ga ti zbriši s spomina…Me ima,da bi ga na drugi svet spravla…ja ja,Mb je premali za naju….pa vseeno ga pogrešam….eh kaj češ,če imam najraje na svetu to beštijo…ma dovolj o njem….grrrrrrrrrrrrrrr….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Aha,in to je….?????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa kaj te je tako prizadel?Saj je polno fejst drugih pubecov na vašem koncu!
najbrž ti je bil prvi pa zato tak cirkus,a ne?
Sp

Prej sva šla z ženo mal v šoping tle za mejo v Italijo in ob cesti imajo tamkajšnji zagnanci eno krasno naravno steno za vadišče.In so bili tam kot grozdje v toplem in sončnem vremenu tam gor!Pa tudi take lepotičke kot tebe se opazi:-)))…pa brez tatoojev,mislim:-)
Cediš kaj sline?
Sp

Prvi…neeeeeeeee….prizadel kar nekaj krat…jaaaaaaaaaaa…samo s tem,da sem bila jaz tisti bumbar (al pa ne),ki je končal zvezo….Saj tu jih je kar nekaj,samo če pa mi ne ustezajo….sem čudna,vem,pa nikoli tega nisem zanikala :-)))…vprašanje: pa kaj so moški pri 31-ih isto otročji ko pri 15-ih???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa kam si pobegnila….na pir al plesat?????:-))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close