Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubice ni…

Ljubice ni…

…a je katera poptrebna crkljanja,ker mi ta storitev danes ostaja..
Sp

Sem te že malo prej prosila, da me pocrkljaš…sedaj pa sploh če ljubice ni, ali je ne nadomeščam takrat jaz???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ja veš, da nežnemu spolu vedno prija crkljanje….. daj, vsaj besedno me malo pocrkljaj….. bom vesela!

Kaj želijo mlada dama?Pol kilce za ušesi,kilo po vratu al deset dek po joških?
Tudi ostalo je na zalogi,seveda
Sp

nežno…in ne tako grobo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Muci,a bi se ti malce privila k meni?Bi ti nekaj šepnil na ušeska…

Žverči!Sem se že nekaj Sončka lotil,je bil prvi v vrsti..no pa tudi tebe imam rad,veš.
Sp

ja, se že privijam in poslušam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se pa priporočam kdaj drugič….

Predi muca,predi,ker veš da te imam rad!Pa laske ti razkuštram in ti na uho nekaj zašepetam: LJ…CENZURA!!!! … TE!

Srček … sej … sicer vidim, da eno že obdeluješ … druga že čaka vrsto … samo vseeno … če ti bo ostalo kaj energije, se tudi jaz ne odrečem crklanju … :)))))))))) ;))))))))))) 😛

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ni blema!Tud naš petelin lahko sedem kur ,ampak ne naenkrat!

Ljuba BGV!Ko bosta oni dve pocrkljani,bo pa meni že mal na sex šlo in če ti to….

Dragi moj, sedajle si pa kar mislim, kaj se mota po tvoji glavici eni ali drugi…:”Oh ko bi bilo vse tole v živo in zares…”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))))))))) Ho ho … :)))))))) … no … če bom v primanjkljaju se priporočam … drugače pa odstopim to čast eni izmed prejšnjih dveh … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Saj je bilo samo nespodobno povabilo,kajne?Brez milijona dolarjev.
Sp

hehehh

zdaj si pa vloge zamenjal ti boš zrajcan one pa trde….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

:))))) Veš kako ti povem … Če nočem, me niti milijonček ne pramami … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

hahahh

se pravi če hočes. ga ni denarja, da ne bi….

pa-pa lubi

leta letijo - iščem stevardeso.....

Vsaka ima svojo ceno:-)))
Ene celo zastonj,he,he.Ene pa celo plačajo…
Sp

hahah tisto zadnje mi je najbolj všeč…..

seveda če je dec dober, mu morajo pupike plačati…..kajne

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Tako nekako!A si med njimi 😉
Sp

sprevrženca sta oba in kar tolažita se…no ampak sta mi vsec, ker sta lumpka in nagajiva danes!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

a jaz ,pridem kaj v vpoštev :)?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ati strump!
Pri meni vsekakor…..:-))

New Report

Close