Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razočaran…

Razočaran…

Pa kdaj boš iz razočaranega postal zadovoljen-potešen ali srečen???
Mislim, da na temu delamo že kar preveč časa…koliko…je mogoče danes dva meseca…ali več…že tam na onem forumu…smo te poskušali preimenovati, pa ne gre in ne gre…zakaj ne???
Pa se trudim, pa se mučim…pa ne…kot da bi se zaletavala z glavo skozi zid.
No povej, kaj nam je, mi je še za narediti, da boš nekega dne napisal srečen sem in pika!

Poljubček, dragi moj prijatelj, no vsaj to si, če že ostalo ne?!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

?????????????

Potešen?! Srečen?!
Ne, ne, potem pa to ne bo več naš Razo! Naj kar takšen ostane, saj mu prav paše!

:-)))
Razo, moj si pa vsaj malo, ne?!
Pusti SončKa, jaz sem ta prava, drži se me…. Cmoka na noska.

Žverčka, saj veš, če ni fofšije je za vse dovolj!!!
Pa ne bodi lumpa in privošči tudi njemu da končno postane srečen, zaljubljen in ljubljen, preveč časa je že razočaran.

Žverčka si lumpka, veš to…cmoka !

p.s. Razočarko se ti smeji kaj, ko se dve čbelce okoli tvojega medka podita???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

no ti bom zaupal na meil……

že pišem in rišem………

ej pa ne ga lomit takole javno….zakaj pa mi ne napišeš kaj nežno zaupnega tak na pet očke…..bo bolj skrivnostno…..

sonček …no kako pa se naj preimenujem …. v nočko mogoče…tako bi bila midva recimo vedno povezana …………………

sončice to ker si tako prijazna ti pa pošljem md tem ko čakaš meil tole:

si kot sonce,ki neutrudno sije.
si kot veter,ki narahlo veje.
si kot zvezde,ki narahlo žari.
hvala ti!

Prejmi beautiful pozdrave z neznane big daljave,who ti jih pošilja hitro uganeš,becuse you are bistre glave.

hihii a pridem na kavico ???????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Prav iz srca mu privoščim, hudič pa je, da je po moje njemu tale “vloga” razočaranca prav všeč…. če mu ne bi bila, bi že zdavnaj potegnil črto nad tem…..
Ni tako, Razo?! Upaš priznati?!
Okoli medeka se pa ne podim, ga kar privoščim tisti, ki jo bo izbral…. naj kar poliže vso vsebino…. dvomim pa, da bo kdaj kateri tako daleč pustil.
🙂

Okej, sedaj pa samo še preko mejla, telefona in osebno, bom pridna obljubim in ne bom veš izzivala in izdajala tule, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če sem lahko malo direkten sonči: ja hlačke bo treba sleči in v njegovo šukico zlest…pol pa da vidiš zmaja,kajne Razo?
Sp

…. ali pa miško….:-)))
Uh, bo šlo kot šus……….:-)))

hahahahhhihihihihiihi

se mi smeji ja………sploh ker sem ta hip edini dec…ni konkurenceeeeeeeeeeee…vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu…

hiii a vesta tisto o medku in čebelici….

je pičila čebelica gospodarja na kmetih v lulek in ker ni vedel kako naj bolečino umiri, mu je žena predlagala, naj si ga nmoči v kislo mleko..
mož to stori in ga lepo namoči v lonček…..pa pride kuhinjska pomočnica ravno takrat v sobo in vidi gospodarjev lulček namočen v lončku in v kislem mleku…pa deklica pravi:
Oj, dragi moj gospodar, kako se lulček prazni že vem, ampak da se takole polni….????

no vidve vsevedkinji, kaj bi pa vidve predlagali za bolečinooooooooooooooooooo

evo obema še tole:

Ni dovolj živet,
treba je doživeti!
Ni dovolj ljubiti,
treba je poljubiti.

pa-pa

leta letijo - iščem stevardeso.....

A ti žverči tudi tako misliš?Za uvod mu lahko kako hot fotko pošlješ,tko,malo joškec odkrit(da je zakrit),pa mu zmeša glavici..
Sp

Bom tiho…ne smem izdajati…sem obljubila…ali ne razočarko???;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm, klin se s klinom izbija, torej bi te peljala v čebelnjak, poln čebelic. Kakšnih, pa lahko samo domnevaš!

nič cmoka, da veš!

hehehh…no tega pa nisem vedel, da je podobna zmaju…….ampak kaj češ, zakaj pa bi bila drugačna……….hhiihihihih

samo rpispodoba zmaja je pa mal zogonetna….saj pravi da je fletkana,mlada,pupika, ki si želi samo………

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jaz bi predlagal en trojček,pol bo kar bo!
Sp
Pa kompleksi gor al dol!

Predlagam, da bi svoj lulček namočil kam drugam…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hm, nočem.
Verjetno v zameno ne bi dobila – NIČ.
Zato se pa tudi toliko trudila ne bom.
zate – ja, zate je pa druga pesem, dragi prijatelj….. od tebe pa vsaj kaj dobim v zameno!
:-))

PšššššššššššššššššššššT!Ne naju izdati,kaj počneva…
Sp

ej ne ga srat………….mam že šest by-pasov………

že če bi jih mal bolj pogledal sem fuč………..

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ali, ja ne be bejaše tu !

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne!Zmaj bi bil tiiiiiiii!
Sp

Ampak razo, tapravi zmajček, ki bruha ogenj, ki praska in je ves potreben akcije…je pa tudi okej, ali ne???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hmmmmmmmmmmmm a res jih imaš…….meni jih pa noče poslati….

je dobra..mislim vredna mrhica ali se samo važi……..in draži……

ti packe….že vidim, da bo treba tale net malo pocenzurirati…

smr…meni pa nobene slikice….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Šest bab in ne šest by.passov ti želim!
Sp

prepozno……………..sem že prebral………….in vidim in mislim in žalostennnnnnnnnnnnnnnnn…..

pa kaj za vraga imaš ti, da se ti deklice tak limajo……daj namigni bom še jaz pri kakšni frišni tvoj recept uporabil……….

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Webcam,da me lahko non stop vidijo,pol pa še kaj več pokažeš,pa je fire!
😉
Sp

New Report

Close