Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tolk imam…

Tolk imam…

…polna jajca,da bi jih moral nujno v eno muco spraznit.Bejbe,kje ste?
Sp

Ja ali nisi šel včeraj ponoči potem na/v službo… ;))) jajčka praznit ;)) ali se le tako hitro odvija vse skupaj…;))

Čakaj, samo malo potrpi, da jo pokličem mojo muco, muci-muc,muc,muc, na…klobaso…..ne, se je že najedla in lumpa prede tam v kotu…ja boš moral pa res kakšno uno mačko na dveh nogah dobiti, kajti tale moja na 4 nogicah noče, žal! Razen, če ji Francija ponudiš, potem pa mislim da je ne bo potrebno prositit…Si pa res revček, da že uboge živalce za take reči potrebuješ…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tiho bodi žaba!rajš hlačke dol,pa tački narazen!

A misliš moje krakce…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja tiste tvoje mokre krakce,ki kar sami narazen gredo,ko kaj medenega povem..

Se smejim, dober si…seveda so mokri, ko so pa skoraj vedno v vodi in tvoje reglanje ki je tako moško sigurno vleče narazen moje krakce…Še kaj zareglaj, mi paše;)!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sam imam pa eno črno plat:Kot mulc sem bil zraven,ko je en starejši poba z zračno puško streljal v tiste napihnjene golše od tvojih rojakinj.Zdaj pa ne vem,koliko ti še pašem?

take imata, da mi je kar net izklopilo… SončeK, pa še jaz malo vmes skočim, pa bu tudi kaj… lažje šlo ;)))

Ti je oproščeno, saj veš kako pravijo kaj pa otrok ve…cmoka ker si bil iskren!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close