Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kriza

Kriza

Men se res vec ne da ucit !!!! – dovol mam

LP Teja

... sem kar pac sem ...

Ja čigavo si pa ti dete?a si nick spremenilo?
Sp

Teja…nekoč mi je moja mami napisala:” Vse tvoje delo je učenje!”…in imela je prav…kajti takrat pred leti je bilo res to vse moje delo in splača se potruditi veš!
Naredi malo predaha in učenje ne jemlji kot kazen, ker to še zdaleč ni in ne sme biti, pa srecno in dobrodošla med nami!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Cisto sveze dete tukaj.
Sm se prisla mal zjokat.

LP Teja

PS berem pa vas redno :))) VSE VEM hehehe

... sem kar pac sem ...

Cau Soncek!

Ekola ne mors vrjet, po tem sporocilu mam spet en kancek volje do studija.
Hvala!

Se tipkamo.

LP Teja

... sem kar pac sem ...

No vidiš Tejčko,tu smo vse sorte stručkoti.Ko ti je najhuje,pa kar nas pokliči!Je skoraj vedno kdo dežurni tu.
Pridna bodi1
Sp

Pisuka Poldi … kle ste pa res vsi tok spidi, spidi hehehe

LP Teja

... sem kar pac sem ...

Kodor hitro da,dvakrat da! 🙂
Sp

Tejči…ko bo spet kaksna kriza smo tu, sedaj pa lepo učitttttt!

Saj veš:” Vse tvoje delo je učenje!”

Cmoka za uspešen dan in da ti bo učenje res veselje!

pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Naj ti natrosim še eno misel, preden odfrčiš za stol…
Vse, kar lahko narediš danes, ne odlašaj na jutri……
Zagvišno!
Boš pa potem jutri imela še enkrat več….. le uči se, pa naredi kakšen premor in pridi pogledat na nas…. ko boš pa imela izpit, bomo tiščali pesti zate, prav?!
Cmoka na lička.

….pozdravljena in dobrodošla med nami….tu nas je kar nekaj učencev….Uči se,meni se je v ponedeljek zelo obrestovalo…vem pa,da je HUUUUUUUUUUdo nadležno……Ma pridi nas še kaj pokukat,pa ti bomo malo odvrnili misli od piflarije….

Cmoka…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

slabo vest imam, ti še dolgujem odgovor…. bom, takoj, ko bo čas, prav?!
Cmoka na lička.

….ti si kar vzami čas,saj konec koncev ne boš jutri odšla od nas,ne?
Mimogrede jutri ti bom poslala nove slikce,ker se bomo danes slikali na plezanju….to bodo smehi…brez slabe vesti prosim….

Cmoka in rada te imam…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ekola mene nazaj.

… ne morte vrjamt … clo ucila sm se

ful ste mi pomagal … hvala vsem

LP Teja

PS sej ce povem, da so mi dons knjige padle na glavo, mi itak nihce ne bo verjel … ocitno je blo to znamenje, da se je pa res ze treba zacet ucit 🙂

... sem kar pac sem ...

Živjo teja! Bravo Teja! …jaz pa samo globoko razmišljam… :((

razmislanje je gut … zacetek vsega 🙂

LP Teja

... sem kar pac sem ...

Razbo!Zdravo stara kljuka!
A si nabral kaj propolisa včeraj v gledališču?
Sp

Ko pa boš imela izpit,pa nam povej,da bomo pesti držali….mamo tu tako navado….skoraj obred….:-)))))))))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close