Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tako sem potrebna….

Tako sem potrebna….

…ene dobre bele kave…nato vodnih kapljic po mojem telesu, ki prebudijo še zadnje zaspane dele, ko se vse napne in postavi pokonci in nato masaža, ko roke hitijo in drazijo vse kar jim pride na poti in nato smuk v moje hlačke…in še ene hlace…in majcka… in nato se zopet vrnem nazaj k vam…vsa v luftu kot vedno…no skoraj vedno!

Do takrat pa naj vas božam…saj že svetim…in vsakemu s svojim žarkom zaželim lep dan, rada vas imam dragi moji kletkaši!
In ura bo počasi čas…da se tudi vi pojavite na svojih mestih…kje…steeeee???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jest sem že na tebi…

lep dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

Sonči!zaradi mene lahko ostaneš kar naga.Imam boljši feeling,tako nekako.
En poljub,če bo kaj zalegel!
Sp

Tukaj…. hm, pa ne bom več dolgo…:-)) Bežiiim nekam!
:-)))

Kam…ali se mi mogoče sanja…nekje tja ….ali pa bo le službena pot kot vedno?!;))

Cmoka draga moja in lepo jutro, še lepši dan ti želim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Na meni si….no mogoče si pa res bil v obliki vode, kreme ali mojih rok, ki so raziskovale moje telo…ali pa si sedaj tudi že v meni… v obliki kave, ki je spolzela v moje telo…ja mogoče si pa res bil na meni ali v meni…mogoče?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… glede službene poti…..:-)))))
Se mailava!
Cmoka.

Okej..pa-pa in naj bo to kar mislim, si zaslužiš!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro!

Pa sem ravno skuhala kavo,tako da se kar zaženi in prileti….Ti Sonči imam eno težavico,pa bi te najprej vprašala,a ti morda delaš v zdravstveni ustavi….če je odg.pritrdilen,pol bi te prosila za en nasvetek,a bi to raje storila prek maila….če sem vsiljiva,mi to prosim sporoči….ne bom jezna….

Kilotonskega cmoka

P.s.
Pošlji kakšen žarek sem,ker me zebe ko malega kužija…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči piši na [email protected] in bova videli če ti lahko pomagam…
Če bo v moji moči ni problema, drugače pa poiščeva kakšen nasvet prijateljev znancev kolegov.
Piši!

p.s. Tudi mene zebe, pa sem sonce…ampak okej, se trudim in svetim…je že kaj bolje…pa hitro eno toplo jopico ogrni, tako kot jaz…in nama je že toplo?!

Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

OK,bom ti pisala,takoj ko to napišem…..mimogrede,oblečena sem ko eskim….pa nič…..aja,zokne si tudi lahko dam gor…trapica sem,jutro je….evo sedaj se spravim na maila…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Na pomlad je!In namesto,da bi se mi slačile te naše dekline tu,se mi šele oblačijo!Ja,kdaj bom pa jaz te vaše naravne lepote gledal,mater?
Sp

Na pikniku…boš?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Daj Sonči,sam tako kot reklamni material,pošlji mi kako fotko,saj lahko tudi banano ješ zraven,me ne bo motilo preveč;-)
Sp

Ali lahko raje grickam hrenovko…jo ima raje?! Se smejim, ves to!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

te pa me vraga pridi zagret…ce me pa tak zebe….brrrrrrrrrrrrrrrrr….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No,zaradi mene je lahko tudi klobasa!Bistvena je seveda fotka!
Sp

na rekorder,pa desanko v pogon,pa ti bo kuj bolj toplo!
Sp

Lahko očim pride,pa bi bila to ena hudo hudo neprijetna zadevica….eh,grem potem raje malo laufat….pa kaj je cela Slovenija v takem mrazu…..si se naspančkal in malo ženko pocmulil????:-)))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hja,z ženo sva pa res kino gledala,sam je bil slab na sporedu;-)
Sp

Ma vsaj nekaj,…z malim je treba bit zadovoljen….al kako že gre ta pregovor….jaz pa pokrita ponoči z odejami in dekami,ker me nihče ne greje…smrk…ha,mam pa veliko placa v moji mega postelji….:)))))
Kaj narediš,ko se te žena brani????Si jezen????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Kaj naredim?Žalosten in razočaran sem in na ljubico mislim,ki me čaka nekje vsa nežna in voljna in pripraviti vse moje želje:-)))
Sp

Ej zakaj žalost in razočaranje…ko pa imaš tam nekje nekaj lepega…kot pišeš v nadaljevanju;)! Zato nasmeh na usta in pogled v soncek in čutiš kaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja,da mi vstaja;-)
Sp

ura je 13

a še vedno????????????

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close