Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Mučilna naprava

Mučilna naprava

Pa kaj si ti nor malo….še zdaj me boli….Naj še kdo reče,da so depilacijske mašine vredu…..ziher si jo je moški izmislil….počutim se kot da so mi nogo odirali.Komaj eno nogo sem si uspela zdepilirat,oz. ta mašina pipa dlake.Moja soseda pa je trdila,da sploh nič ne boli…eh,kje pa….isto ko verjetno lobotomija brez anestezije…:-))))))))))
Ne res,ženske a kdo uporablja to mučilno napravo????Potem vsaka čast,imate resnično visok prag bolečine…mislim,da bom ostala pri moji kozmetičarki enkrat na mesec in pustila da me voska,enako mučenje,a vseeno manj boli….

Joj,pol pa še drugo nogo….ouch…če se bo čulo dretje,brez skrbi,samo jaz sem….:-((((((((((((((((((

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pusti dlake pri miru!Ene tu so prave ljubiteljice dlak…khm,seveda mojih :-))
A imaš črne,da jih moraš pulit,al kaj?
Sp

te pa se grem dalje mučit,joj……naj se gre solit…ko moram depilirat svoje pršute,si želim,da bi bila moški……:-)))))))))))))))))))))))

Cmoka in rada vas imam!!!!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči!Po sliki,ki si jo poslala bi bolj rekel,da imaš kračice,hi,hi!Pršuti pripadajo pa bajsam.
Sp

Niso črne,so pa bolj temne,v glavnem blont niso…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

ma jaz tak pravim svojim nogam,….pa ŠKODA da tisto na slikah nisem jaz…..res,taka bi raje bila….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

se strinjam s tabo. Tudi jaz grem raje h kozmetičarki. Saj tam tudi boli,ampak tam ti ne pui vsake dlake posebej.
A ne, da to ni fer, ženske se moramo skoz nekaj, moškim pa ni treba .:))))))))

Zdaj pa DOST!Kaj ti fali lepotička!?Pismo imaš telešček kot diva in še nekaj jamraš!A te dam čez kolena pa ene dve po riti,da boš nehala s temi?
Ata Sp se je razpizdil;-)
Sp

Točno,sama sebe sem tak nagnila,evo zdaj pa moram še drugo nogo zmantrat,kak mi ni……a če je treba je treba…….močki so lahko res srečneži,razen enega tipa,ki z menoj trenira plezanje,drugače pa trenira kolesarstvo in on tudi brije svoja dva zobotrebca…..vsaj eden,ki ve kako je….Ostali bi tudi lahko probali,ne???!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Joj,zdaj pa tišina…sem že mirna…taco znam tudi dat za enega keksa….bom jokala,če se boš jezil….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Vsaj tri od vas,katerih fotke sem videl,ste lepotice!In te najbolj jamrate!
Po nagi (ah ne,raje v..) riti bi vas!
Sp

ja si mislim,katere tri…..eh,ovi dve pa res pri svojih letih in s takšno postavo konkurirata 18-letnicam….ma res…če bom jaz takšna,jaz začnem v cerkvo hodit….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

A ti imaš kakšno svojo slikco, ne od Francija:)))

Ne povem javno katere štiri,sem imel čast videti takole.In vse štiri prva liga!
Jasno?
Sp

Pa saj ne bom vlekla iz tebe,bumbar…a misliš,da ne vem,kaj pomeni “osebne stvari”….joj…..lajtnga……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Imam!In dobijo jo tiste,ki ustvarijo zadost zaupanja pri meni.(beri blago za blago)
🙂
Sp

Ko na trgu pri nas: Kupiš tangice-5 komada za 1000,montaža zastonj…:-))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ok, zmenjeno!

Narobe!Demontaža vključena v ceno!:-))
Sp

lepše zveni zastonj…..:-))))))))))))))))999

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči, voskanje garantirano najboljše, najhitreje in najmanj boli, no boli ampak predno zaboli je že konec!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

je že v ……………….. hehehehehe
malo sem danes sexipilno nastrojen

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi, ja pa še noč ima svojo moč, hudoooo, ali ne???Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Vem….a sta mi dve (troli) zagotavljali,da depilacijski aparati sploh niso taki bav-bav….eh,sploh ne…..mislim,da ko bo me kdo razjezil,mu bom zagrozila z depilacijsko mašino….A res drži smo 14 dni??? Vrag,pa tako mučenje….bom resnično ostala pri svoji kozmetičarki in voskanju,vsaj drži 3-4 tedne….Še zdaj me tace bolijo….ouch….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close