Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojnicek na raport!!!!

Razbojnicek na raport!!!!

Medek…nekam tiho je tukaj brez tebe…in nic ne porocas kako je bilo v gledališču…si kaj žalosten…ali je bilo tako lepo, da še sedaj plavaš tam med oblaki…kje si…takoj na raport…pa pusti lizanje …ledka…bi rad da tudi tebe buba grlo….kot mene…..pogresam te in kje siiiii?????

Ti nagajam, cutis to;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… lutam, lutam po zemljici naši… res me otožnost nekaj napada, vedno, ko hočem nekaj narediti, se mi to sesuje… nič več koristnega ni od mene… ahh, samo zapravljam čas in denar (ne mislim tukaj)… čakam, na prelom… kaj sploh bom… študij se mi upira (še osem izpitov), mikajo me spremembe… osamosvojitev.. pa tako slabo kaze.. rad bi nekaj več..
Mislim, da bi rad zajel preveč naenkrat, se bom raje samo še prepustil usodi in čim bolj užival sedanjost… saj ni tako hudo… bom nehal… zdaj pa že moram odbrenčati… sem v knjižnici..
Ok, se še oglasim, fajn bodte!!!

Tudi meni se študij upira…pa ne samo študij…nasploh vse. Zadnje čase/dneve/tedne samo razmišljam kaj naj naredim, pa sem popolnoma nemočna. Počasi prehajam v stanje, ko mi bo za vse vseeno…in s tem tudi za mene in moje življenje…

Ti pa kar uživaj sedanjost! Ti želim in držim pesti, da ti uspe!!!

Sonček!Intervenca!Z razbotom je slabo!polepšaj mu dan!Jaz mu po moško lahko samo rečem: babe gonit!(ker drugače one nas;-))))
Drž se razbo!!!!
Sp

Sonček!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
še ena nujna intervenca!!!!!poletka se nekam čudno obnaša!
Sp

… prelom mislim, da se je zgodil, strategija je padla,… opustil misel na študij in vojsko… še vedno razočaranje nad sabo, na celi črti… ne boste razumeli, so povezave, z vsem živim, brez veze… preveč porabe časa, energije in denarja…
Ostal bom v domačem kraju, pridno delal, varčeval, užival,… in se počutil kot priden luzer ;))
Šola in denar ni vse… sem delal nekaj let na odgovornejšem mestu… ogromno opravka z ljudmi pod sabo, nad sabo… povdarek na ženski populaciji… se ti zrola, če nisi dovolj “močan” ali pa flegmatik… no, nebom se več razgaljal…
Zdaj sem le še priden luzer :-
Zdaj pa prosim še pomoč Poletju2003, da se ne obremenjuje več in da zaživi poletje kot ga mislim jaz.. in da forum ima energijo z vsemi prisotnimi in prisebnimi…

Hmmm…te tvoje vrstice bom še nekajkrat prebrala in ti potem podala odgovor.

Zakaj razočaranje….ne tega delat…..bodi ponosen nase…pa kaj ce ne bo tega…bo pa nekaj drugega….in kaksen luzer…ne seri!!!!!

Medek…saj ves, da si dober clovek…da znas in zmores in zato glavo pokonci , takoj!!!!!!

Te crkljam, cutis to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close