Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek V ponedeljek in torek…

V ponedeljek in torek…

…vas bom pa kaznovala…oba dneva me ne bo tu med vami…kakor vas ni bilo ta dva dneva.
Saj sem jaz tudi pohajala po soncku, nabirala energijo, uživala, delala vse mogoče stvari ampak na kletko nisem pozabila in pika! Ukor vsi ga dobite in to pred izklučitivjo!!!
Dovolj bi bila le beseda…ampak tudi to je preveč za vas in žalostna sem in me sploh ne zanimajo izgovori, lumpi lumpasti ste in pika!!!
Še Sprevržko se skriva tam nekje, edino medek-medvedek je napisal, se javil, vsi ostali pa čista nula!!!

Okej se beremo v sredo, do takrat pa uživajte in ne kličite me, ker me ne bo, bom izginila iz obzorja za dva dni kakor ste vi.

Še cmoko podelim vsakemu posebej, toliko sem še prijazna…sedaj pa ADIJO.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No to je samo predpriprava, da vidim če bo šlo…če vam bo šlo…ko bom izginila ne samo za dva dni ampak za najmanj dva meseca…ja hudo bo!
Ampak v času poletja sem kot ptica selivka in sonce in morje tam dol vlečeta in to je to, moram tja in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ku-ku, SončeK… ;))
Se mi zdi, da se vsi pripravljajo na nekaj ;)) … SončeK, ti se kar pripravi…, jaz bom pa še vedno dežurni… pred vrati kletke in čakal na tak daljši dopust ;))) He-he, imam pa pravi nick, ravno za dežurnega ;)))
… potem pa ena nagajivka kmalu zameja drugo…. Hely, vrniiiii seeeee !!!

na vodi sem čutila, zato sem morala priti pokukati……… ne, SončeK, jaz si pa res ne zaslužim ukorja, kajne?!

Cmoka. Za vse tri.
:-))))

hehehe Kot polnoletna oseba prevzemam polno odgovornost. Kesam se svojih grehov in prosim poroto, da mi dodeli najnižjo zagroženo kazen… po možnosti pogojno… obljubim, da se bom poboljšal… zavedam se, da sem s storjenimi dejanji zagrešil hud zločin proti človeštvu… zelo mi je žal… hehehe če verješ… sonček, ti mi kar daj enga lubija, pa bo… hehehe jaka ma vas rad!!! lep pozdrav z mojega grunta…

A ti nas malo jezis kajne??? Ti lumpika….!!!!!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Hvala k…..,bomo lahko med tem časom saj kaj v službi pametnega naredili
lep dan vsem , in veliko zabave
vam želi
moja malenkost

Sonček- hahahahha, 22

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Cmoka vsem…vsakemu posebej…ker ste tako pridkani…kar malo preveč…Štumpi pa še posebej…lumpki-lumpasti ste VSI!!!

p.s. Štumpi se sprašujem koliko si pa danes naredil…ko me ni bilo tu…no ko te nisem motila…;))?!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close