Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Presneti hotmail

Presneti hotmail

Že dva tedna se mučim, da prišla na moj hotmail, pa mi ne uspe in ne uspe … Pa sej me niti toliko ne briga to … saj mam odprtih še kup drugih mailov … tako da bi lahko tega tudi brez problemov pogrešila … samo na hotmailu imam kup e-mail nasovov, ki jih nimam napisane nikjer drugje … in če ne drugo, bi rada vsaj te naslove prepisala … :(((( Kako naj pridem gor????????? Jst bom živce zgubla …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa zakaj ti ne rata…geslo al kaj…al ti sploh ne dela????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Vpišem vse normalno not, pa mi napiše:

The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

In to pi piše že dva ku***va tedna … grrrrrrrrrrrrrrr… Komaj čakam, da se znebim tega maila …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hmmmmmmmmmm….meni laufa vse…kaj pa če ga na novo naložiš ali nekaj takega….nisem ravno neki računalničar…..za take zmede mam soseda…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Eh … bom poskušala … pa še poskušala … :((( Upajmo, da bo počasi ratalo … čene bom poslala v 3 pm une gor na MSN-u … grrrrrrrrrrrrrrrrr …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv!
Poskusi kliknit na ta link http://www.msn.com/ in potem še na My MSN.
pa poročaj,če je kaj uspeha
Sp

Tudi tam isto sranje … :((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj ti isto napiše?

No,te pa probavaj in probavaj……..pa ne začet računalnika okoli metat….
:-)))))))))))))))))))))))))))))))

cmoka……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

JEp … isto, isto … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A uporabljaš MSN Messenger?

Hotmail ali MSN je zakon !!
Odpri si novega ,adresar pa prenesi iz outlooka Exp.
Zato veselo na delo in brez panike
lep dan
moja malenkost

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ČAki … kako prenesem adresar iz Outlooka?? Dej mi to malo razloži … ČE imam adresar v hotmailu? Outlooka pa sploh ne uporabljam …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja … tudi tam mi nič ne dela … :(((((( Odkra so mi dali gor XP-je mi gre vse narobe … :((((((((((( Mar bi mi pustili 98-tko … :(((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Imel sem isti problem kot ti!Pa se ne morem spomnit,kako sem ga rešil.Mislim,da sem čisto odstranil MSN,ker je v XP-jih e ta stara verzija in naložil z interneta najnovejšo verzijo.
In spodaj v vrstici desno se ti pojavi,kot en možicelj zeleno plave barve.
Imaš to?
Sp

Bgv, ne znam ti kej prida pomagat, vendar probaj inštalirat še kakšen drug browser (Mozilla, Opera), mogoče boš tako lahko prilezla na hotmail.

Jaz za pregledovanje pošte na strežniku od doma (ne povem kje.. ker je služben), uporabljam Mozillo, ker mi v IE javlja napake…. nisem se poglabljal zakaj, ker mi XP – ji tud grejo počasi že na živce, če pa kaj ugotovim, pa ti sporočim!

Lep dan!

Jani

Ja … to sem že naredila … pa še vedno nič …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tnx …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja tu je pa res problem , mislil sem da uporabljaš še vsaj outlook

Imaš pa tu nas ,malo nas poklikaj , druge pa ne rabiš……..
lep dan

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Si poskusila iti npr.:na Google ali Najdi si in klikniti Hotmail in potem slediti navodilom?
Se mi zdi,da sem jaz tako naredil.
Sp

Na googlu ali Najdi.si … pa saj te tako ali tako vrže na njihovo stran .. od MSN-a … in sem v isti pašti kot prej …

Ohjojojojjjj … če ne bom vrgla te škatlke skoz okno, bo več kot dobro … Ni za jezit Bgv … še posebej pa ne zdej, ko je že več kot en teden na suhem …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

BGV!
Poskusi iti na control panel,pa internet options,pa klikni internet options,pa programs,pa tam nastavi,da je MSN ali hotmail tvoj prvi e-mail poštar.in poskusi vse zagnati na novo.
Upam,da ti rata.tako je tudi mene jebalo.
Drugače pa so XP-ji bolj stabilni od 98.
Sp

Zdej sem neki brskala tam po help-u od hotmaila … pa je neki pisalo, da ga znajo cookieji srat … pa je razloženo vse kako kaj naredit do IE5 … pa glej ga zlomka … jst mam pa IE6 in je vse zbrklano …

O jej jej … me že boli glava … Že vidim, da se bom še je*ala …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… že cel dan se ubadam s tem presnetim hotmailom … Uspelo mi je odpreti pošto v Outlook-u in sem tako pregledala novo pošto … ampak … tam ne vidim svojega adress book-a, ki je še vedno na hotmailu …

Potem mi je uspelo vzposobiti Messenger (imela sem previsoko verzijo … 5 … pa sem si mogla inštalirat 4.7 … ) … mi je končno odprlo messenger in vse … vendar tudi tam ne vidim adress book-a … Poskusim odpret moj account preko meesenger-ja … in spet isto sranje …
The page cannot be displayed
The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

——————————————————————————–

A mi zna kdo povedat, zakaj me ta mašina danes tako zafrkava???? Jst bom čist živce zgubla … resnično …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close