Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbo!

Razbo!

Kaj delaš,kje si?
Je sumljiva ta tvoja tišina!
Sp

Medek-medvedek…te pokrivam…ti popam poljubcka…in sedaj sladko zaninaj in kaj lepega sanjaj;))!!!!!
Te crkljam, cutis to??? In še cmokec za takrat ko bos odprl ocke in te bo zacelo sonce bozati…tam, skozi okno…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ajej, ne me kregat, šeee ;)) ali bo zopet ukor??
Kaj naj rečem…, sem mal ven iz kletke padu, se opravičujem, samo se bojim, da bom le na redko še utegnil, ujeti debato s kom, ker zdaj so dnevi dolgiiiiiii, ko pa pade mrak pa jaz že v službo hitim in potem tam, včasih, preden se ustalim… Mi je prav hudoooo, res, a moram delat podnevi zunaj… vi pa ste del dneva v službi… in lahko…
Pa z čebelco mojo mi je zdaj tako vročeeeeee… :)))) …hmmm, ti je še sumljiva moja čebelca, aja, mislem … tišina ;)))?? Drži se učitelj moj, zdaj učenec hodi po svetu z nasveti, ki pisali so se ti… ;)))

SončeK, ti pa pravi S R Č E K si, zjutraj me tako lepo spokojno, nemočno obsvetiš, me pokriješ, pocmokaš in v spanec popelješ, da mi je včasih kar hudo spati iti, ker potem… zaspim ;))) A, ko se zbudim… mmmmmm, zopet neka toplota boža me… ;))) in energije mi da za…
C M O K A prav vsem!!! ..jaz Vas pogrešam!!!

Razbo!
Samo,da si živ in da jermen ni skočil iz ležišča!
Fejst brni Razbo!
Sp

Medek…sonček vedno misli nate…te crklja…pa saj vidis kako že leze gor…pa četudi se kdaj skrije iza oblake…nate ne pozabi…ves to???

In SonceK je zelo vesel in srečen…ker si srečen tudi ti medek-medvedek, ker je tvoja čbelca postala pridna in sedaj skupaj uživata sadove…cmoka obema!!! Ko pa odpres ucke pa pijeva kafe in liževa…ja ledek ne…pa-pa medek-medvedek, lumpek si pa še vedno in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close