Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pejte vsi skupaj nekam…

Pejte vsi skupaj nekam…

…. v kopalnico.Opravite tisto ta prvo,se lepo umijte,pa na zobke ne pozabite,pa si spijte tist encijan,da se vam ne bo rokca tresla,ko boste mlatili po tipkovnici in začnite že enkrat pisat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sp

Sem pa že upala in mislila…da nas vabiš na kafe tja doli k tebi…cmoka dragi prijatelj…lepo jutro in še lepši dan ti želi tvoja mušketirka!

Ta tretji mušketirki pa tudi poljubček in kje siiii lumpika???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dobro jutro tudi tebi…čak mal,tebe pa ne poznam,a si nov tukaj?
Ja dobrodošla,žaba pa pazi.Jaz tu skrbiom za nemoralo 😉
Sp

Dobro jutro!
Jaz pa sem prvo, ko sem stopila iz postelje šla pogledat, kako se imate vi na tem forumu…šele zdaj pride vse ostalo!
Encijan pa bom zgleda res začela piti, da mi ne bodo že rumovi cukri naškodili…

Dragi moj…sedaj se pa že odloči in bodi taprav slovencek ali slovencelj in me že hitro popredalčkaj…odloči se kaj bom…tvoja prijateljica-musketirka sem to vem…ampak potem me begajo te ljubice, pa žabice, pa krote, pa žene…pa še ostalo…sem že pozabila kaj naj bi vse še bila…

Cmoka in nagajiva sem danes…še malo in bom morala zamenjati svoj spodnji slogan…Si kaj moj???

In če ti tu skrbiš za nemoralo…pa potem jaz skrbim za bonton in pazi se me…če boš svinjal…kot pravijo tam v gmajnici…no saj nisem tako huda…bodi to kar si in to je tapravo;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletkec…rada te imam in pogresam te in pusti že te bonbone pri miru…raje pojdi v park se gugat in ni hudič…da ne pride kaksen mimo in te ornk zaguga…no jaz ti to privoscim in želim iz srca…da se to slej ko prej uresniči…veš to??? Cmoka draga moja in kje si…že spet papaš bonbone???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hojla…pri meni…

lp

kolega je pozabil pa na glavno stvar poleg nogometa povabit…

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja, saj res tista glavna stvar…no o tem pa ne bomo tule…glavno je, da mi že vemo kaj je to!!!

Si pregledal ladlc…pa hitro odpiši…čakam in…..

Cmoka dragi Razočarko…za lep dan, naj bo predvsem nagajiv, ker sem takšna tudi sama danes in pika!

Sedajle pa samo malo potrpi…saj se vrnem…samo iz pižamice moram…pa božanje tuša že pogrešam in potem tiste roke…ki znajo masirati…ja…se vrnem in potem bom še bolj nagajiva! pa-pa;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Enga lepga dobrga jutrčka vsem skupaj. Zunaj spet sije sonce, dan bo lep. Izkoristite ga maksimalno.
Cmokca vsakemu posebej.

vauuuuuuuuuuuu a ti pridem temperrat vodico….

lp

preberi xxx

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ja, jutro, prijatelj!
Sem že kar nekaj časa pokonci, zjutraj imam toliko obveznosti, da se celo brez encijana prav dobro “razdrmam”…:-)

Cmoka za lepše jutro.

Oj žverži,frendica!
Kako lepo te je seksati..
Sp

Evo tukaj sem…vodica je bila hladna…ker tako obožujem…saj veš ko se naprenjo bradavičke…joj…grem zamenjati slogan…ker sem že prevec nagajivka…

p.s. prebrala in vrnila…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

O LUBI MOJA……..

SI pridkano spančkala in se veselila današnjega dne…..še malček pa sem pri tebi…kar pristavi kavico…samo eno za sebe.., jaz je žal ne bom utegnil popiti………………????!

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Oprosti,huda pomota:srečati bi moral napisati!!!
Sorry ;-))
Sp

popravljam napakico…imela sem v mislih ko se napnejo bradavičke…postavijo pokonci…ja to sem hotela napisati

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

najbrž si mislil “eksati”, ne?! Pa ne mene, encijan…:-)))

Potem pa imaš še čas, da grem kafe nabaviti direkt v Brazilijo…..:-)))

JAZ imaM še čas…. ne ti! Ti ga nikoli NIMAŠ….:-(

to najbrž name leti…
Oproščeno, če pa bi drugi, bi pa…. eh, ni za javnost, prav?!
:-)))

Ja tebi,oprosti!Sem malo prej eno govejo stran gledal,pa mi je kar ušlo.
Pa v končni fazi…če dobro pomislim…tudi ta prvi izraz ne bi bil slab,khmm?
Sp

le pravi čas in osebo je treba najti, ne?!
:-))

Brez zamere…:-)))

Hvala enako…cmoka nazaj in naj ti soncek tudi kaj ponagaja…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hey Sončika!
Ti si pravi balzam za mojo dušico. Cukre bi papala, samo jih ni več. Bom morala počakati še kaka 2 meseca, da dobim za roj. dan ono veliko 500g embalažo…pol pa me res par dni ne vidite na netu :)))))
Guganje ki ga opisuješ ti, pa se mi prav lušta…samo času je treba dati čas(tako pravijo), pa bo….
Jaz pa samo čakam, pa čakam….

Lep dan ti želim, danes bom bolj tak na obroke tukaj med vami, ker nekaj omare praznim in čistim…pol pa spet nazaj zlagam oblačila v omare…
Ko pa vas bom zelo zelo pogrešala, pa spet pridem za par minut nazaj.

Cmokeca

Pa kaj čakaš…da boš stara, onemogla…ej Pomlad…Poletje..Jesen …Zima…Življenje… bo šlo mimo tebe in takrat ko bo po tvoje prišel čas ZA…takrat pa ne boš več imela prilike to izkoristiti, preprosto ne boš mogla…zato uživaj sedaj…ta trenutek..kajti obžalovala boš vsako sekundo…ki ti pobegne…in se nikoli več ne vrne…se sploh zavedaš tega draga moja, da živiš samo eno življenje…cmoka!
Joj, kdaj se boš koncno zavedala, da si in da moraš živeti in pika!!! Ne pa životariti kar počneš sedaj.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close