Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kako lepo jutro …

Kako lepo jutro …

A ni danes prekrasno jutro? Sveže, vendar ne premrzlo … sonček sije in greje lička … vsake toliko zapihlja sapica vetra, kot bi te hotela pobožati …

Kako lepo se je zbudit v tako lepo jutro. Se v postelji obrniti na svojo levo stran in tam zagledati svojega ljubljenega … tistega istega, ki te je prejšnji večer popeljal v višave užitka … Joj … kako ga ljubim … Pripopaš mu enega cmoka … nežnega … da ga ne zbudiš … Počasi ustaneš … odkorakaš v kopalnico … se pogledaš v ogledalo … in vidiš v njem, kako žariš od sreče … od ljubezni … Kar smeji se ti …
Nato skuhaš kavico … dišečo kavico … pripraviš par piškotkov … in vse skupaj neseš v spalnico … nažno zbudiš svojega dragega … in skupaj spijeta kavico … še malo poklepetata o tem, kako bo zgledala v bodoče vajina spalnica … in nato … nato je treba it v službo …

In sedaj sem tu … in žarim … Žarim od sreče … A ni to krasno? :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hej BGV!
A ti je končno le ratalo?
SEm vesel zate,veš?
Sp

:)))))))))) Kako sem šele jst vesela … :)))) Kot da ne bi sexala cel mesec, ne pa samo dva tedna … :))))))))))))))

No … sicre pa je zadnje čase nekaj magičnega v zraku … :))) … ne vem … mogoče pomlad? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja,sva že včeraj ugotovila to.Pa ne samo midva.
Mater a nas razturava,a?Jaz bi samo seksal,dokler mi ne bi otekel,pa še takrat se ne bi ustavil,se mi zdi..;-)
Fejst bodi dol v GO
Sp

Eh … pa saj ni samo sex .. Še lepše je potem, ko se ves zadihan in zmučen vležeš eden ob drugega … se stisneš … in brez besed uživata v tistih trenutkih …

Oh … ni lepšega …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bgv…ja krasno je in želim ti da boš vedno tako žarela kot tole jutro…to tako paše, ja vem…se trudim, da tudi sama žarim vsak dan… in naj bo tako tudi pri tebi…. vedno!

Cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči?A me imaš kaj rada,zdej ko je Štumpi bolan,mislim;-)))
Sp

Se smejim…ampak danes si pa poreden…veš to…in mi paše…da si….ma ne bom o tem;))!

Štumpiju dajem eno cmoko, mojo, da ga pozdravi, tebi pa cmoko ker si tak lump, rada pa imam oba, saj sta moja prijatelja!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close