Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek bogdej :))

bogdej :))

Kaku kej, no?? Ste se naspali!???
Uživajte dan!!!!
Jaz bom danes zajahal svojega črnega konjička, ki uboga me brez vajeti, ime pa mu je SUZUKI ;))) …komaj čakam, da zapojeva tja v neznano… iiiiiihhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ;))) …mi že srček dela tika taka ;))

SončeK, ti pa le glej, da boš… na nebu :)))

Trillian, tebe pa povabim na našo steno plezalno (blizu mojega kraja), sicer se ne spoznam kaj preveč na ta šport, samo vseeno, bi pa z veseljam gledal… mogoče bi me pa kaj prijelo ;))) …adrenalinskega!!!

Vsem želim lep dan!!!! Jupiiiiiiiiiiiii, pa še petek je :))))))

Dobro jutro, kletkarji, hitro na plano, kava
je kuhana in diši po celi hiši, tukaj v vaši kletki
in gori u prvem štuku! Ajde, gremo izpod odejic,
saj je vendar ………. p e t eeeeeeeeeeeekkkkkkk!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz pa , štejmaco napadu
ma kaku šele una po’je
t’ku nekak trtrtrttrtrtttrtrttttttrtrtrttrttt
ttt rrrr ttttrrrrrrrrrrrrrrrrr, pa mal pačakam , pa spjet ttttrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr

uf kaj se mi danes štema .......

Medek-medvedek…saj veš, da motorjev ne maram, se jih bojim, no bojim se tistega trenutka ko se lahko kaj hudega pripeti.
Zato mi obljubi, da bos previden!
In ne pozabi, da sem vedno nekje ob tebi…evo me čutiš, ko ti z žarki že svetim po tvoji sobici in spuščam toploto pod tvojo dekico…cutis to???
Medek-medvedek, lepo ninaj, ko pa se zbudis, pa le pridi na kofi, te zelo pogrešamo v tejle kletkici, ves to!!!

Srcek pa ti naj dela tika taka ob misli na tvojo čbelco in ne ob misli na motor!!!!!!!

Cmoka, lumpek….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Razbojnik,
vesela sem zate – tako veselo si to spisal, da si mi koj polepšal dan… tako se dela – vsak trenutek je podarjen, izkoristiti ga moramo za stvari, ki nas osrečujejo.

Cmoka na lička. Pa naj ti noga ne bo preveč težka….

hahahahaha….ojej kdo je tuki bolj nor…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jaz!!!!
če že vrstni red delamo ;-)))
Sp

Ti pasluš !
Jaz mam vse kaleščke pravilno porasporejene , sam v’čas se kak mal razdma

t’ku mi je daktur pred dvejmi lejti reku

uf kaj se mi danes štema .......

New Report

Close