Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Me zanima če….

Me zanima če….

se na ta forum res ne da nalimat slikic…

potem pa link, do Francijevega frenda, ki se je prenažrl pancete!!!

Kdaj ga je pa ‘farbu ?
a naj bil ene druge barve ?

uf kaj se mi danes štema .......

Jani!Svetska je ta fotka!
Ne,tak pa ni naš tat!
Sp

Jani, se smejim kot nora…jojjjjjjjjjjjjjjjjj, se bom polulala….cmoka!
Lump si svetoven….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ma štemar, teb orenk štema.. to ni Franci.. to je njegov frend a ne :))))

glej.. sem napisal da je tvojga Francija frend.. to pa bi šlo a ne :))))

SončeK… bejž na wc :)))))))))))))))))))) (tile oklepjčki pomenijo, da se režim tud jest :)))

Če ti tku pravš ?::)??

uf kaj se mi danes štema .......

no ja.. ni da glih pravim samo… je taku no :)))

Jani, še zdaj se smejim samo da pomislim na unga mačka…ampak te muce…no mački nam pa res ne dajo ne smejati se….joj…raje grem….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti buš , od dejnes dalje moja lejva roka..
Dejsna je pa sprevžko
OK ??

uf kaj se mi danes štema .......

ja.. tud jest bi rajš od muc…. sploh če so še rožnate brez krempeljcov, pa je treba včasih tud na nasprotni spol mislit a ne :))))

Joj…joj…ampak muce vam pa ornk nagajajo, še posebno te rožnate…in da so brez krempeljčkov, tačkic…ne vem ..ne vem…kam nas bo pripeljalo vse to…mogoče k enmu ornk mačku…evo se že spet smejim, pa te mački…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

uh, hvala bogu da sem samo roka… pa če tud desna… Zdej sem se zamislu, kaj bi bilo, če bi ti hotel, da sem kakšen drug … organ :)))))))

A , ti pa nejsi taka pejza
A un argan je pa FEDJA

uf kaj se mi danes štema .......

hahahhahaha, ja sej to sem mel v mislih ja :)))))))))))))))))

A unga kurca nej na vidik

uf kaj se mi danes štema .......

ejga… tkole .. v tem času… pomladi… se mački orenk go***jo :))))))

“Ja res… ga ornk gonmo…”

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nehi!Je ta baraba še zdaj pod kavčem od strahu,ker muzko nabijam.Če bi pa še tega velemačkona videl,ga pa cel mesec ne zbezam ven!
Sp

:)))))))))))) ja… kar dober nam gre ja :))))

New Report

Close