Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A se strinjate?

A se strinjate?

da je zvezda današnjega dne: ŠTEMI!!!!
Sp

Na našmu sejlu , če naj taku ..vzamem una stvar

tttttrrrrrrrrrrrrrrrr tttttt rrrrrrrrrrr tttttt rrrrrrrrr
Dokler , me majo pun kurc , pol mi pa dajo en pir da je mir

uf kaj se mi danes štema .......

Aha!!!

Se smejim…in uživam…no pa naj bo on zvezda namesto mene…ne…saj se hecam…lepo je da so med nami tudi zvezde…ja on naj bo in pika!

Cmoka, nagajivci ste vsi po vrsti!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti tko ne moreš bit zvezda, če si SončeK :))))

K’ga si pa ti proti , m’a tku bum tja uletu ….
ti nau tud palcaji pamahal (g)

uf kaj se mi danes štema .......

Ja no…saj vem…zato sem pa sprejela ta novo zvezdo ne;)), pa samo bejži…ker samo da vidim tvoje ime…pomislim na mačka in mi solze tečejo od smeha, šibaj…. Cmoka;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Štemči…nisem proti…kje pa…saj veš da sem tako tvoja in ti moj…moj;))! Če si zvezda ti, sem jaz tvoja zvezdica…je tako??’

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bum strinjal ..

uf kaj se mi danes štema .......

hahahahahaha :))))))))))))))

no ko jaz vidim tvoj nick.. mi misli uidejo na roza muce :)))))))))))

No lepo, da se tako lepo razumeva…se že kaj pripravljaš na zbor delničarjev???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Čakam da me pakličejo

uf kaj se mi danes štema .......

Pa ti pokliči njih, zakaj čakaš, pokliči jih ti in se zmeni;))!
Cmoka, da boš zbral pogum in klical…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ti pokliči njih, zakaj čakaš, pokliči jih ti in se zmeni;))!
Cmoka, da boš zbral pogum in klical…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nejmam številke :)?

uf kaj se mi danes štema .......

ja če pa nejmaš številke potem pa nič…potem pa čiči in čakaj…;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

M’jslem ,da sem pa tulk narejdu tu po naš apčin ,da me budo kar on klical

uf kaj se mi danes štema .......

Jaaaaaaa!

Se režim ko počen češpelj….:-))
Zvezda s svedrom….:-)))

Upaj…saj veš kaj pravi nas sprevrzko, da upanje umre zadnje…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

k’gaa . tku se tud parcela včas raspuč , k’prtisnem z mojo štejmarco ,, ja k hrustlajvka, a suk iz nje tku šricne ,da nbeno čistijlo nej pomaga

uf kaj se mi danes štema .......

le parcela, če bi z ženko tako delal……

a to pa ne !
Ženske so p’r najs svetje in baginje.(boginje)
t’ku k ona če, tku pa mi štejmamo

uf kaj se mi danes štema .......

Ja, pa pri nas potem tudi šprica, pri vas ne?!
:-))

Če je pa počen češpelj,pol sem jaz že pod mizo,samo da na tvoj češpelj pomislim ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Sp

Saj bi raje b’la breskvica……

New Report

Close