Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sprevržko…samo zate, da te zadane do konca!

Sprevržko…samo zate, da te zadane do konca!

Ja, danes sem glasbeno razpoložena in še nekaj samo zate!!!!!Brskala sem in do brskala, vem da ti bo všeč, da te bo zadela in uživaj v njej… Dragi prijatelj, privoščim ti srečo in naj te ta pesem popelje tja…kamor želiš ali o čemer sanja tvoje srce. Cmoka in vesela sem, da si moj prijatelj, veš to???

KAO TI
Parni valjak

Ti mi činiš krasne stvari, ti me činiš sretnim

I kada loše mi krene ti si tu, uuuuu, uvijek kraj mene.

Od kada su igre grube lijepo je znati
Da čovjek ima nekog kao ti na svojoj strani

Kao ti, kao ti, kao ti

Ti znaš da ja nisam od velikih riječi
Ono što osječam teško je reči, ipak želim da znaš, volim te

Kao ti…

Ja nisam od jučer

Imam dosta iza sebe

Al ni jedna od prije

Značila mi nije

Kao ti…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja hvala Sonči.A lahko to naprej ljubici povem in pokažem?
Saj ne zameriš a ne?
Sp

Yes…saj zato sem ti pa to napisala…no poslala, da uživata, uživaš…šibaj hitro na njo…ali k njej..ali ob..v…ma kakor želiš, samo naj ti bo to v veselje…saj veš, da če si srečen ti…. sem tudi jaz… in cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sončica ali rada poslušaš Parni valjak!
LP

Tudi…na sploh rada poslušam glasbo, ki me zadane, saj veš ko se ti dlake postavijo pokonci…ko je to to…raje grem…ker se vrti ena…in bom kaj preveč lepega napisala. Cmoka…se pa vrnem kasneje…me čaka kosilo… in bova po kosilu…se kaksno rekla, če boš še tu…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz če ti lahko kaj pomagam od LEPE BRENE
Od Vardara pa to Triglava
ojjjojjjjjjjj

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne!ne maram balkana!
Razen unih dveh cigančkov v Ko to tamo pjeva,…pa še en par bi se jih našlo resnici naljubo!
Zdaj pa šponam Van Halen…koncert ponovno,saj me že poznate,da sem koncertni človek…
Jump!!!!
Sp

Jaz , brez balkana …….mi živeti ni
A kad madolinu zasvira, …………….men kar prihaja….hehehehee

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

uh.. kul muska… ampak men zdej spet…. full cocain and whiskey…. ej… SončeK je že spečeno na CD in prštimano za v avto :))))) Yeeeeees!!!!

Drugače pa Jani.. ma doma prvo plato Parnega valjka… ki so jo naredil tud v angleščini.. tam so bli pa Steam Rollers :))

I saw jou last nite with old frend…..

hehehehe, da jim je videt tebe.. znali bi oni zašto … Dalmatinče ;)))))))))))

Pazi , mava pa tudi midva nekaj skupnega (Status Quo)…..hehehehe
bog stari

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

aha :)))) To mi deli!!!!

skupaj naredila en mix od Statusov
Si za stvar ?

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

hmmmmmmmmm….. tole ne vem kako bi izvedla :)) Jaz sicer mam orenk velik muske od njih, samo mixat boogie oz hard rock… hmmmmmmm :)))

Če imaš na CD-jih ali pa presneto na njih , bova malo z mojim programčkom predelala umesne pavze do naslednjega komada
ritem bo pa bil včasih malo hitrejši ali pa počasnejši
Se spomniš mix-a Start’s of 45 ?
približno nekako tako se da to zadevo zamiksat
samo komade morava skupaj zreducirat (ko bi jih bilo vsaj 40-60 )za en CD približno 20- 25 minut WAVA

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Uh…si pa malenkosten…;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nehajjjjjj, dovolj izzivanja…tudi SonceK dela na temu, da se bo vozil in čim prej poslusal cd notri…se že peče…no skoraj…no te tanove “najine” pesmice;)), samo še par komadov dodamo, pa bo…cmoka nagajivko!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close