Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sedaj sva pa sama…

Sedaj sva pa sama…

Sprevržko…sedaj sva pa sama…pppppššššššššš…da naju kdo ne sliši…kaj bova ušpičila…hitro povej;))! Cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hja,saj nick vse pove!

ali pa tudi nista sama 😉

Poletkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Kje pa tebe srce nosi?
kako lepo te je spet ovohat tukaj!
Sp

jep definitivno nista sama……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tri fejst punce in jaz sam!Pa a se mi bog prikazuje?
Sp

Čao cukerček…
Ma vse okrog bluzim…dosti sem v naravi..dosti sem v Prekmurju…pa tako. Zadnje čase težko zdržim doma.
Ti pa pridno čuvaš kletko(pa še koga drugega :)))

A verjameš,da še nikoli nisem bil dalje od Ptuja in MB?Pa se mi zdi,da je Prekmurje tudi cool!
Čuvam?Jebem in ne čuvam ;-)))
Sp

Ja in kaj čakaš…aja…nisva več sama…joj…joj….kaj pa sedaj???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Poletka…juhuhuhu, no pa skupaj nekaj ušpičimo…dajmo…

cmoka draga moja!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa midva imava res vedno angela varuha nad sabo 😉
Nič,te pošljem spat in začnem pecat druge ;-))))
Sp

Mucica, vesela sem te…več nas je lepše je, juhuhuhu…gremo žurat!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jest rabim najprej eno dobro masažo..me vse boli….hrbet,roke vrat!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa dajmo!prvo ti sonček nabavi nekaj banan,ker se mi hoče nekaj sladkega jest,potem bo pa samo steklo…
Sp

Ej…ti ne bo ratal…se bom tko drla in tvojo ljubico klicala, da ti bo dala hudiča pecat druge…saj ves meni zaupa in dovoli da te cuvam…za druge pa ne vem…nisem prepricana, da bos kaj pecal…ja tvoj Franci že ja…ne pa ti…A ne ljubicaaaaaaa, kje si Sprevržkova ljubica!!!

No saj bom tiho…če boš priden…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako je, jebat je treba!!!

Jaz tudi grem nocoj na jebanje…tisto pravo…
Ti pa imej bejbike v kletki pod nadzorom, saj veš, da so včasih poredne 😉

Boš tiho,škrat žabji!
A moraš res vse uničit,ko je skoraj že vse dobljeno?
Spat!
Al pa…
Sp

Ne grem ninat in pika…Uno ti bom zapela…”Ne boš ti meni zizike majal.”….in še ljubico bom poklicala, če se takoj ne umiriš!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Evo…oljček je tu…muca je slecena…no samo neke kao tangice so na ritki in SonceK poliva olje po hrbtu mucice in nežno in počasi bolj grobo masira…in to muci…tako paše…ampak bolje je če so moške roke…Sprevržko nadaljuj…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

LJUDJE!Sonček me izsiljuje,ker pozna mojo ljubico in ji bo vse zblebetala in me bo moja žena ubila!
Panika!!!!!
Ustavite sončka in mu recite,da je cajt za luno!
Sp

Sončika moja…jaz žal odhajam…
Vem, da boste poredni danes…samo žal žal nocoj ne moram ostati…

Bodi nagajiva in lep večer!
Cmok!!!

ma kake tangice za mojo guzico..jok!!:)))))))
Mam rito..da se šika..haha da je kej prjet in ne da se s strikom stiska..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz sem začela brez banan, banane pridejo kasneje;))…pa pazi se..lump-lumpast

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo priden bod….pa bom tudi jaz…ljubica kar ninaj…saj ga cuvam…cmoka obema!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

U piško!da bi vaju strela omamila!
kamere vklopit in to takoj…prosim!
Sp

New Report

Close