Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Samo toliko…

Samo toliko…

…da vam povem…jaz grem sexat. Z mojim bivšim ljubimcem. Odločila sem se, da nima smisla čakat na božjo milost, da bo moj ugotovil, da to če se sexi oblečem, pa če mu rečem naj me pofu**, pa da si želim njegovega ____ v svojih ustih,…še ne pomeni da sem kurba.

Nocoj me čaka zdresirani mladec…in že voham njegov parfum, čutim njegovo pohoto, njegov močan prijem…vročo sapo na mojem telesu…


Pridi bodite in mislite kaj na mene, ko se bom po dolgem, dolgem času pošteno dol dala…

papa in cmokeca vsem!

heheheeheh uživaj!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mucika hvala za lepe želje! Tudi ti se lepo imej!
Lep večer in še slajšo noč!

POLETKA!
V imenu vseh tega foruma ti iskreno čestitam!
Upam,da boš uživala in brez slabe vesti,prosim!
Če drug ne,te podpiram!
In fukaj ,kolikor ti srce poželi!!!!!
res ti iskreno privoščim!
Prav imaš,dost tega mučenja!
UŽIVAJ!
Sp

Jep! :)))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Brez besed…sem ostala…kajti da si zbrala pogum po tolikih letih zanemarjenja, dol tlačenja…da ne napišem še kaj….ti lahko samo čestitam…pojdi in si vzemi…kar bi si morala že zdavnaj!!!

rada te imam in s teboj sem, cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ploskam..jep..tako je treba!!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aja!Pa še nam kolegom potem povej,kako si se imela,saj smo ena družina in kak nasvet tudi prav pride;-))
Sp

hvala ti cuker! Nocoj se bom izživela za ves čas nazaj. Slaba vest…
mogoče jutri…nocoj 1000{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne! Ker je želja in potreba prevelika.

Zdaj pa grem počasi pod tuš, pa oblečem si nekaj malega….potem pa v avto in direkt na Pohorje(pa ne grem smučat :)))))))))))))

Bravo poletka,bravo!In fukaj vso noč še za nas,ki ne bomo!
Sp

heheheheh……………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Al…pa bomo….no šli v kino filmček gledat…cmoka…cmokica ti si moja..flokica……jaz pa sem nagajivkica in takoj zbežim…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

heheheheheh +*

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

******+++*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

OOOOOO, gres ti tudi u kino…ali u šukico…no vse skupaj pa je nekaj podobnega kamor gre Poletka…cmoka…te pogrešam, veš to;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

kinder surprise ……..

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

igračka in sladkarija ob enem….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

igračka in sladkarija ob enem….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz vidim samo čokolado…nora sem nanjo

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

minus?? Kaj pa zdej?To pomeni…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ni bil minus, nekaj sem napisal a zgleda da sem po pomoti zbrisal

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Aja…..no vidlo se ni nič…sigurno je blo kej lepega.))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close