Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Razbojniček…

Razbojniček…

Medek-medvedek, me skrbi, okoli mene samo brni, in motorji takšni in drugačni…in ti si obljubljal, da boš tudi brnel…je vse vredu…kje siii???
Si previden…je bolje da kje ližeš ledek, kot pa da se voziš z motorjem…ali pa se sprehajaj s čbelco, motor pa naj sameva tam v garaži…Medek, javi se, te pogrešam veš to?!

p.s. Medek…ali ne pride zdaj enkrat nazaj najina lumpka…Helčka…jo pogrešava oba, ali ne??? Helči…lumpika…se malo in se beremo…če se ne motim, bo to ta teden.

Cmoka obema…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Brm brmmm brrrrrrrrrrrrr… iiiiiihhhaaaaaaaaaaaaaa ;))) joj, danes smo pa res brenčali, po celi gorenjski nas je bilo :))))))) še v službo nisem šel, zdaj pa mi spati ni :((
Vas moram še malo prebrati, kaj ste ga biksali zdaj čez vikend… lumpi in lumpike ;))) Sem prepričan, da največja nagajivka si bila ti SončeK ;))))
Ja, Helkaaaaaaaaa!!!! Daj porikukaj že sem… ku ku ;))) Sonček, kaj nas ti potem tudi kmalu zapustiš??? Ali bo potem popolna tema iz tvoje strani ali bodo žarki še dobivali pot v kletko???
Hmmmm, kako naj ti komentiram, da naj pustim motor samevati, mi pa še ni jasno :(( z sprehodi in lizanjem pa se absolutno strinjam :)))))
No, naj se ti dan začne z dobro kavico… rti ;)) cmoka :*
Lep pozdrav tudi vsem ostalim, pa dober začetek tedna vam želim!!! Cmoka :***

Medek..si užival kaj tam na bbbrrrrrrrrrrrr in po gasu…saj vem, da so to posebni užitki…samo previdno!
Pa nisem nagajivka, kje pa;), sem tako pridkana…kar prevec.
SonceK čez tri tedne pricne odhajati in se vrača, pa spet gre…vsake toliko časa mi bo pa že uspelo malo pokukati sem med vas…saj ne bom zdržala brez vas predolgo časa.
Ja kavica se pije…tako paše in tako je dobra… in rti ti vracam in medek, lepo ninaj, ko pa se zbudkas, bos pa itak zacutil moje zarke, ki te crkljajo…pa-pa medek-medvedek.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Medek..si užival kaj tam na bbbrrrrrrrrrrrr in po gasu…saj vem, da so to posebni užitki…samo previdno!
Pa nisem nagajivka, kje pa;), sem tako pridkana…kar prevec.
SonceK čez dva-tri tedne pricne odhajati in se vrača, pa spet gre…vsake toliko časa mi bo pa že uspelo malo pokukati sem med vas…saj ne bom zdržala brez vas predolgo časa.
Ja kavica se pije…tako paše in tako je dobra… in rti ti vracam in medek, lepo ninaj, ko pa se zbudkas, bos pa itak zacutil moje zarke, ki te crkljajo…pa-pa medek-medvedek.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Medek, jutro je še in napake se dogajajo, dvakrat sem ti poslala eno in enako, no bolje dvakrat;)) kot nobenkrat, je tako…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… No … he he he … Razbojniček … pol se pravi, da se je tudi zate končno začela sezona … :)))))))))))))))))))))))))) … Jiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihaaaaaa …

Uh … komaj čakam 21. april, ko bom mogoče šla v Trebnje na srečanje … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

BGV…uživaj…ampak saj veš…previdno…cmoka za lep ponedeljek…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

:))) Se ni za bat, da ne bi šli previdno … :)))) … Ko sem jaz zadaj je moj miško extra previden … jst se ga pa držim ko klop … :)))) … še posebej ko brzimo tistih 180 – 190 km/h … :))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma,to res ni zame.Z letalom 250-300 km/h,ja to je normalno in varno,s tisto prdalico na dveh kolesih,pa le nimam pravega občutka varnosti.Sorry!
Sp

Prdalica na dveh kolesih?!?!
Sorry, imam drugo asociacijo….:-))
Jao, Sprevržko, se smejim!

Povej,mogoče se bo še meni smejalo?
Sp

prekruta….
Mogoče na privatnem kanalu, tukaj pa ne!
Prav?!

Cmoka na lička.

Ti dam jst prdalico … grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr … :-# … prov nobene prdalice nimamo …

Sicer pa … gremo tako hitro zgolj tam, kjer je varno it tako hitro … oz. se vozimo okoliščinam primerno … :)))))))

Sicer pa … entolko adrenalina pa vseeno more bit … saj čene ne bi bili motoristi … :)))))))))) ;)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close