Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NO PA STE ME PRIPRAVILI, DA SE OPIŠEM

NO PA STE ME PRIPRAVILI, DA SE OPIŠEM

hihi
ma daj, pa ja nisi resno mislil/a!?!?!?!?!?

1:0 za mene

hihihihiihihihi

a sem te danes prvi nateg……..

lep lažljiv in nagajiv dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

Se smejim…res si me nategnil…ampak se tolažim, da sem malo pred teboj sama nategnila dva, tako močno…da sem morala skoraj 112 klicati…Se smejim še sedaj…živel prvi april…

Razočarko, pogrešala sem te in evo moja cmoka , da bova še večja lumpa na današnji dan!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jebita se oba!
Nos gor in grem drugam!
Sp

No saj ne bom izdala koga sem nategnila na suho…bom diskretna…se smejim in smejim….. In jebali bi se…a nemamo sa čim…ili imamo?!;))

Joj…tako grdih besed, pa že dolgo nisem pisala…tole jutro je res noro in pika, se grem skulirat in se vrnem…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Skulirat?Misliš pojebat nekam?A zdaj pomeni en sex,da se skuliraš?
Včasih smo pa v kino hodili,ja,ja…ta mladina!
Sp

hehhehehh

mater dobro de, če koga tak orenk na suho nabišeš……………..hihiihihi

lp

dajva še koga???????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Saj nisem nikamor šla no…umiri se…če ne bom morala res še 112 klicat ta dan…cmoka! grem se smejim…mogoče pa grem sedajle kar na morje….ja grem na morje…cao

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dajva…res paše…evo jaz grem takoj na nekoga…no ga bom na aprilala ne…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sam probi,grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!
Sp

1. april…drugič;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close