Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ali se lahko na daljavo..

ali se lahko na daljavo..

ZANOSI ?????????????????????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

????????????????????? A je tudi ta prvoaprilska? :))))))

ma ne BLAZNO RESNO?????

kaj ti misliŠŠŠŠ??? lahko ali ne ???

ma saj imaš nekaj izkušenj, ko berem tisti tvoje preje..čestitam mamica..
ampak zdaj mi pa odgovori ???????

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lahko, če si tako naiven, da verjameš…lahko….. v današnjem svetu je pa res vse mogoče…še ne veš tega;))???

Cmoka dragi prijatelj…pa ne si beliti glavco z takšnimi mislimi…raje misli na tisto prej…pred zanositvijo!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

zakaj naiven???
kdo je naiven, porkaduš?????????????????”

JA ALI NE ???????????

na kaj naj pa pred tem mislim???? A DA NE SMEM????????????????”hihihihi

daj malo razloži, ti učitečljieca…

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

Bom pa učiteljica…čeprav bi mi ti bil lahko učitelj…ampak naj te malo pocrkljam…predno ga boš noter dal…poskrbi za zaščito…in potem se ne boš spraševal…ampak samo užival! Se smejim…jaz pa učiteljica…ja…ja…lump-lumpast!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zaščito ?????????

od kdaj pa mora ded skrbet za to ????????
no pa smo tam…ženske uživat mi pa zaščivat!!!!!!!!!!!

no ti bom zaupal pravilni odgvoor…opssssss….ti ga napišem na meil…da bova tele še mal mučila……….

pridem ????????? a me še želiš??????

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj še čakaš…jaz že letim na Bled…ne;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ok samo kdo se bo za zaščitil ??????????

bo kmalu začelo ………

leta letijo - iščem stevardeso.....

Imam dežnik s seboj…nič bat…greva…pa-pa…sedaj pa res odhajam dol in na…….se vidiva…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kako vprašanje pa je to???….a maš težavo…:-)))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

zakaj teževo ???????

ne razumem, trilči dragica moja….saj moški ne more zanosit?!

leta letijo - iščem stevardeso.....

Hi, hi, hi…..ti je že učiteljica spodaj tako lepo vse napisala, da ne vem, če rabiš moje mnenje:))))))))))))))

potem pa tako…ali katera trdi,da je zanosila na daljavo s teboj seveda???…mamica,moram bit res tako natančna….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Seksa misliš?
Ja se,in jaz to tako fejst počnem z mojo ljubico,da ti lahko še kaj več napišem kje drugje…
Sp

itak da se lahko…Jaz poznam eno kolegico, ko je sexala s tipom preko SMS-ov in bila noseča potem…tak da PAZI kaj delaš :)))))))))))))))

Kaj pa je bil plod te ljubezni?
Ericsson al Nokia?
Sp

samsung :))

Se mi je zdelo,da je moralo bit kaj s poševnimi očmi..
Sp

:))))

New Report

Close